Bolivar Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Zi One Luxury Ocena: 7,5

„Dobra lokalizacja, blisko na plażę, a także możliwość wcześniejszego zameldowania. ”

• Hotel Peira House Ocena: 8,8

„Wspaniała, ciepła właścicielka. Bardzo życzliwa i pomocna. Sama zaproponowała nam podwiezienie do sklepu czy na lotnisko. Czuliśmy się tam jak w domu. Na pewno jak będziemy kolejny raz w Cartagenie to odwiedzimy to miejsce. ”

• Hotel Aixo Suites Ocena: 9,2

„Lokalizacja, blisko plaży, czysto, dobre śniadania, miła obsługa ”

• Hotel La Magdalena Ocena: 9,6

„Super hotel. Obsługa bardzo przyjazna. Pokoje bardzo komfortowe. Klimatyzacja, czysta łazienka, wygodne łóżka, tv - wszystko czego tylko możesz chcieć. Położny kawałek dalej od ścisłego centrum, ale to tylko na plus, ponieważ można poznać kawałek "prawdziwego" miasta.”

• Hotel Casa Ballarin Ocena: 9,6

„Bardzo miły personel, pomimo tego że nie znaliśmy języka personel za wszelką cenę starał nam się pomóc. Tuż po zameldowaniu zostaliśmy ostrzeżeni przed naciągaczami z plaży. Z czystym sumieniem polecam hotel. ”

• Múcura Club Hotel Ocena: 7,5

„Hotel wymaga remontu wewnątrz pokoi, jak i całego otoczenia pomosty i basen wiele do życzenia. Pobyt z dziećmi pod znakiem zapytania ( gwoździe wystające z desek pomostu) Plaża mała, ale fajna i prywatna. Jedzenie super świeże rybki. Otoczenie dookoła wyspy piękne.”

• „Pyszne jedzenie”

• Hotel Simon Bolivar Ocena: 10,0

„Super lokalizacja, basen idealny na gorące dni, pyszne śniadania, wygodne łóżka”

• „bardzo dobra lokalizacja-na najpiękniejszej ulicy Cartageny-blisko do atrakcji urikliwego starego miasta, ładny wystrój, dobrze działająca klima, czysto:),”

• „Standardowe kolumbijskie śniadanie plus płatki. Smaczne.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Bolivar

na podstawie 9 697 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com