Bornholm Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, ciepło, tanio. Polecam!”

• Hotel Skovly Ocena: 9,6

„Polozenie ”

• „Cena czyni cuda. ”

• Sverre's Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko było wspaniale, a baliśmy się, bo nie znamy języków obcych, a nie był to problem. Pokój duży, przestronny, łazienka także, mieliśmy okna na parking rowerowy. Śniadanko pyszne, a dostęp do expresu cały czas to już wielki plus:) klimatycznie, lampki w sali jadalnianej. Hotel blisko promu, także lokalizacja na 10:) Dzięki Rudi, kiedyś wrócimy....”

• Hotel Friheden Ocena: 10,0

„Lokalizacja bardzo dobra na dojazdy na pn wyspy. Pokój obszerny z aneksem kuchennym, także obiady sami gotowaliśmy. Łóżko bardzo wygodne:) Bardzo blisko morza, gdzie jest piękna ścieżka na spacery. Basen dostępny cały czas. Śniadanka pyszne z ciasteczkami, które jeszcze teraz czuje:) Polecam.”

• Rosengaarden Ocena: 7,9

„Okolica obiektu ładna”

• Nexø Marine Rooms Ocena: 8,8

„W samym porcie, mały, czysty pokoik. Miła i pomocna obsługa. Super stosunek jakość-cena.”

• „Doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek. Wszelkie udogodnienia, basen, sklep, grill, pole golfowe, wielka poducha, plac zabaw. Czysto, cicho, doskonała baza na wypady po wyspie”

• Hotel Fredensborg Ocena: 9,2

„sniadania bardzo smaczne, darmowe udostępnienie rowerów, boczne wejście do hotelu”

• „lokalizacja dla szukających ciszy i spokoju idealna”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Bornholm