Borovets Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Samokov Ocena: 7,5

„Blisko do kolejki gondolowej ,sklepy i restauracje z pysznym jedzeniem na miejscu. ”

• Ice Angels Hotel Ocena: 7,9

„piękne położenie.Widoki jak w Austrii”

• Lion Hotel Borovets Ocena: 6,2

„Dobre Posilki w rozsadnych cenacch Basen i Spa”

• „Bardzo przyjemny, spokojny hotel. Czysto, łóżko duże i wygodne. Śniadanie smaczne. Personel miły, uczynny i uśmiechnięty, z dobrym angielskim. Pokój dostaliśmy już o 9 rano. Polecam:)”

• Bistrica Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjazny hotel. Miła i pomocna obsługa. Piękny widok z okna na góry. Dobre śniadanie. Czysto i przyjemnie w pokoju.”

• Lion Hotel Borovets Ocena: 8,8

„Pokoje rodzinne są bardzo dobrze usytuowane. Basen mały, ale jest jeszcze możliwość skorzystania z sauny fińskiej i aromatycznej - ziołowej.”

• Forest Star Hotel Ocena: 9,6

„Hotel położony w centralnej części miejscowości, tuż przy jednym z wyciągów narciarskich. Pokoje czyste i wygodne. Miła i pomocna obsługa.”

• Villa Ibar Ocena: 10,0

„- na miejscu dostaliśmy chyba inny pokój niż zarezerwowałam, ale był on dużo większy i bardziej komfortowy, więc wyszło to na naszą korzyść - bardzo wygodne łóżka w pokoju, czysta łazienka - miła i bardzo pomocna recepcjonistka Rusina - cisza i spokój, bo obiekt położony na uboczu w lesie, ale też blisko do centrum miasteczka oraz szlaków górskich”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Borovets Region