Borovets Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Samokov Ocena: 7,5

„Blisko do kolejki gondolowej ,sklepy i restauracje z pysznym jedzeniem na miejscu. ”

• „lokalizacja osrodek ”

• Ice Angels Hotel Ocena: 7,9

„piękne położenie.Widoki jak w Austrii”

• Lion Hotel Borovets Ocena: 6,2

„Dobre Posilki w rozsadnych cenacch Basen i Spa”

• Villa Ibar Ocena: 10,0

„Obsługa składała się z jednego człowieka orkiestry(byłem poza sezonem). Super zorganizowany i bardzo wesoły mężczyzna. Dania przez niego przygotowywane są pyszne, a porcje bardzo duże. Pokój miałem bardzo duży i myślę że pomieściłby 6 osób bez problemu. Hotel wysunięty bardziej w stronę lasu. Było cicho i spokojnie. Nie jest to typ luksusowy ale jeśli ktoś jedzie w góry a nie do hotelu to nie będzie mu to przeszkadzać. Było bardzo czysto i schludnie.”

• „Bardzo przyjemny, spokojny hotel. Czysto, łóżko duże i wygodne. Śniadanie smaczne. Personel miły, uczynny i uśmiechnięty, z dobrym angielskim. Pokój dostaliśmy już o 9 rano. Polecam:)”

• „Ośrodek pięknie położony, spełniał nasze oczekiwania”

• Bistrica Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjazny hotel. Miła i pomocna obsługa. Piękny widok z okna na góry. Dobre śniadanie. Czysto i przyjemnie w pokoju.”

• Lion Hotel Borovets Ocena: 8,8

„Pokoje rodzinne są bardzo dobrze usytuowane. Basen mały, ale jest jeszcze możliwość skorzystania z sauny fińskiej i aromatycznej - ziołowej.”

• Forest Star Hotel Ocena: 9,6

„Hotel położony w centralnej części miejscowości, tuż przy jednym z wyciągów narciarskich. Pokoje czyste i wygodne. Miła i pomocna obsługa.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Borovets Region

na podstawie 4 464 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com