Borsod-Abauj-Zemplen Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Toldi Fogadó Ocena: 4,2

„Nic”

• Hotel Aurora Ocena: 10,0

„Dobry hotel, bardzo miły i pomocny personel, dobre kolacje i śniadania. Dobra lokalizacja, blisko duży park i termy. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz”

• „Najlepsze w tym lokalu są właśnie śniadania. Reszta wymaga gruntownego remontu. Łazienki fatalne.”

• „Pogoda i święto wina w Tokaj”

• Villa Maria Apartman Ocena: 10,0

„Sympatyczny Pan właściciel i pyszne wino domowej roboty.Cudowny widok z apartamentu choć pogoda nam nie dopisała.Blisko termy w skałach.”

• „Posiłki super wybór i bardzo smaczne ,pokoje przestronne a łóżka wygodne . Hotel wart polecenia ,jednak wymaga już remontu .Jedyną rzeczą która jest dziwna ,to wysokość muszli klozetowej i umywalki w łazience. Świetna lokalizacja i na pewno tam wrócimy.”

• LaBor Kvartély Ocena: 10,0

„Pokoje bardzo klimatyczne, czyste, idealne do wypoczynku. Śniadanie wyśmienite, wykonane i podane bardzo starannie. Stosunek jakości do ceny 👍 Szczerze polecam!”

• „Obiekt o bardzo egzotycznej architekturze, przypomina trochę blokowisko, ale i statek. widok na miasto jest dużo ciekawszy niż na rzekę ( właściwie same drzewa). Pokój był bardzo czysty, łazienka z dużą wanną również czysta, z pokoju wychodzi się na duży balkon. Obiekt przypomina ośrodek wczasowy z czasów PRL ( dosłownie i w przenośni) i ma to swój urok. (polecam dla niewybrednych) Pokój na 2gim piętrze od ulicy”

• Millennium Hotel Ocena: 6,7

„Dobra lokalizacja, śniadanie ok choć przeciętne. Uprzejma obsługa.”

• Hotel Furmint Ocena: 9,6

„Wszystko , pokój , śniadanie, położenie i parking.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Borsod-Abauj-Zemplen

na podstawie 17 189 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com