Kanin Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpine Ocena: 9,6

„Wspaniała recepcjonistka. Bardzo uprzejma, mówiąca dobrze po angielsku. Zameldowanie przebiegło szybko i sprawnie. Dostaliśmy pokój nr 4 z balkonem i widokiem na góry. Na dole w sezonie jest czynna restauracja, kucharze to Włosi. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Były także wędliny, masło i żółty ser. ”

• Hostel X Point Ocena: 8,8

„Super lokalizacja.”

• Hotel Boka Ocena: 7,1

„Duży pokój,wygodne łóżka,śniadanie bylo ok. chociaż brakowało mi białego sera, przepyszne włoskie espresso. Blisko do atrakcji turystycznych.”

• Apartment Smast Ocena: 9,6

„Spaliśmy tylko jedną noc- przedłużyliśmy o dzień pobyt w Słowenii, lokal pachnący nowością z zewnątrz Jeszce niewielkie rzeczy do wykończenia ale nie utrudniające pobytu, Lokal zawiera wszystko co potrzebne by spędzić miło czas”

• Apartma Titka Bovec Ocena: 7,1

„W centrum miejscowości, dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy. Dobrze wyposażona kuchnia. Apartament z potencjałem, ale wymaga remontu.”

• Hotel Mangart Ocena: 9,6

„Bogate śniadanie, czysto, wygodne łóżko, ładnie widoki z balkonu.”

• „Bardzo czysty i duży pokój, pełne wyposażenie aneksu kuchennego. Kwatery mają własne miejsca parkingowe, budynek jest w odległości Ok 100m od centrum miejscowości. Możliwość zostawienia roweru bądź innego sprzętu w garażu. Pozdrawiam Gospodynię, która powitała nas lampką wina!”

• Thirsty River Ocena: 7,5

„Świetna obsługa, doskonała piwiarnia. Widok z okna pozwalający.”

• „Właściciel miły i pomocny. Nasz domek był nowy i to było widać- bardzo schludny, elegancki i czysty. Widoki z przed domku imponujące. WiFi w domku działało świetnie. Łóżka wygodne, klimatyzator nowy, kuchnia wyposażona ( lodówka, płyta indukcyjna, garnki, ekspres).”

• Hotel Alp Ocena: 9,6

„Jajecznica na śniadaniu. Bufet, spory wybór jedzenia. Hotel w samym centrum. Tuż obok marketu. Widok na góry z pokoju. Polecamy wybrać się na rafting lub canyoning- z tego słynie miasto.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kanin

na podstawie 2 550 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com