Wyspa Brac Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Sarah Ocena: 10

„Lokalizacja”

• „Korzystna lokalizacja - blisko do plaży i portu oraz atrakcji turystycznych.”

• Villa Mila Ocena: 10

„Wspaniały klimat wyspy, cudowna okolica, wszędzie blisko. Można spędzić czas bardzo aktywnie np iść na pobliską Vidovą Górę albo pojeździć na rowerach, cała wyspa ma mnóstwo tras rowerowych albo zaszyć się wieczorami w klimatycznych knajpkach.Pani właścicielka ma złote serce, z niczym nie ma problemu. Chętnie wrócimy tam ponownie, spędziliśmy tam piękne chwile ♥️”

• „Obiekt pięknie położony, dostępny ogród i taras bez ograniczeń. Gospodyni przemiła, dopytywała czy czegoś potrzebujemy dodatkowo, bardzo czysto, wyposażenie kompletne, dodatkowe łóżko dla dziecka bez problemu. Dodatkowym atutem są niesamowite widoki z tarasu.”

• Guest House Meri Ocena: 9

„Bardzo czysto i uprzejmie.”

• Apartmani Bauk Ocena: 10

„Wynajęliśmy całą wille w 19os. Muszę przyznać że to był strzał w 10kę. Super miejsce z super lokalizacją, blisko marina i plaża piękna miejscowość w centrum a jednocześnie cisza i spokój. Miejsce godne polecenia.”

• Vila Anita Ocena: 10

„W centrum miasteczka! Czystość na każdym kroku widoczna i właściciele bardzo życzliwi!”

• Rooms & Studio Ocena: 9

„Bardzo sympatyczna właścicielka. Czysto :) Kuchnia wyposażona. Przed oknem ogródek a w nim 3 żółwie 🙂.”

• „Przepiękne miejsce. Mały domek z widokiem i patio. Obok cudna plaża i bardzo dobra restauracja. Przemili, sympatyczni i pomocni właściciele 💙 Polecam to miejsce.”

• Palute Ocena: 6

„Blisko do centrum miejscowości.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Wyspa Brac

na podstawie 6 133 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com