Kraj bratysławski Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko centrum, miła obsługa, niska cena ale jednak oczekiwałam większego porządku.”

• Hotel Turist Ocena: 5,8

„Dobra lokalizacja, dobra cena”

• Hotel Viktor Ocena: 8,8

„Pomocny personel,”

• Hostel Bratislava Ocena: 9,2

„Przesympatyczny właściciel. Piętrowe łóżko dodatkową atrakcją dla dzieci.”

• „Bardzo dobra lokalizacja w centrum Bratysławy oferująca wysoki standard w dobrej cenie. Nowoczesne i dobrze wyposażone pokoje. Dużym zaskoczeniem było dla nas genialne śniadanie.”

• Hostel Blues Ocena: 9,6

„Wszystko, atmosfera, ludzie, lokalizacja, widok z tarasu.”

• Film Hotel Ocena: 10,0

„To jest bardzo dobry hotel pod względem relacji jakości do ceny. Ciekawie urządzony, interesujące fotosy - można było przypomnieć sobie dawne filmy (ja znalazłam tam zdjęcie uwielbianego przeze mnie w dawnych czasach Jean Marais). Samochód stał pod hotelem, co uważam za duży plus (tak w ogóle to chodziliśmy po mieście na piechotę).”

• Hotel Max Inn Ocena: 10,0

„Wyśmienite śniadanie, czysto i nowocześnie.”

• Hotel Orlan Ocena: 6,7

„Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo blisko autostrady co jest zdecydowanie największą zaletą tego hotelu jeżeli pobyt jest tylko przystankiem w dalszej podróży (jak było w naszym przypadku). Obsługa bardzo sprawna i pomocna.”

• Hotel Remy Ocena: 7,5

„To trzecia wizyta, wybór ze względu na bliskość do terenu festiwalu Uprising. Poza tym dobry dojazd do centrum Bratysławy. Polecam bywalcom festiwalu!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kraj bratysławski

na podstawie 18 699 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com