Kraj bratysławski Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Orlan Ocena: 7,1

„Stosunek ceny do jakości, Pani na recepcji rozumie po polsku :)”

• Patio Hostel Ocena: 9,6

„Przede wszystkim czystość w pokojach i lokalizacja w centrum oraz miła obsługa w recepcji”

• Hotel Viktor Ocena: 8,8

„Pomocny personel,”

• „Architektura budynku w kształcie rotundy. Także pokoje mają kształt wycinka koła. Wygodne łóżka. ”

• Motel Senec Ocena: 9,2

„Doskonała lokalizacja. Duży zamykany na noc parking. Przestronne i czyste pokoje. Najlepszy stosunek jakości do ceny.”

• Film Hotel Ocena: 10,0

„To jest bardzo dobry hotel pod względem relacji jakości do ceny. Ciekawie urządzony, interesujące fotosy - można było przypomnieć sobie dawne filmy (ja znalazłam tam zdjęcie uwielbianego przeze mnie w dawnych czasach Jean Marais). Samochód stał pod hotelem, co uważam za duży plus (tak w ogóle to chodziliśmy po mieście na piechotę).”

• Hotel Max Inn Ocena: 10,0

„Wyśmienite śniadanie, czysto i nowocześnie.”

• „Hostel naprawdę prezentuje się świetnie. Personel mówi dobrze w języku angielskim, dostępne są szafki na klucz (depozyt - 5 euro). Nie ma problemu z Wi-Fi. Przy każdym łóżku znajduje się zasłonka, półka i gniazdka, a pościel jest na pewno świeża. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów. Lokalizacja jest spoko, blisko do centrum. Do czystości też nie można się przyczepić. Jest naprawdę w porządku. Przy barze można było kupić lokalne piwo, kawę czy zjeść śniadanie. Polecam ;)”

• Hotel Remy Ocena: 7,5

„To trzecia wizyta, wybór ze względu na bliskość do terenu festiwalu Uprising. Poza tym dobry dojazd do centrum Bratysławy. Polecam bywalcom festiwalu!”

• „Bardzo dobry hostel w świetnej lokalizacji. Wyposażenie, czystość i dostępne udogodnienia na wysokim poziomie. Zasłonki przy łóżkach dają odrobinę prywatności. Dla każdego jest duża zamykana na klucz szafka. Zlokalizowany przy uroczej staromiejskiej uliczce tętniącej życiem do świtu. Świetny stosunek jakości do ceny.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj bratysławski

na podstawie 15 513 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com