Brema Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja. Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj 6). Pokoje dla rodziny - łóżko plus sofa. ”

• Adena Hotel Ocena: 7,9

„Obsługa miła i czysto w pokojach .”

• „Duży wybór na śniadaniu w formie bufetu”

• „Obiekt spełnia swoją rolę jako nocleg tranzytowy. Na dłuższy pobyt polecam coś bliżej centrum. Dobre i wystarczające śniadania.”

• Motel 24h Bremen Ocena: 2,5

„Nic mi się nie podobało bo w ogóle tam nie spałem mimo wcześniejszej rezerwacji. Hotel przysłał maila że w razie przybycia po godzinie 22 rejestracji należy dokonać w automatycznym kiosku. Ale numer rezerwacji podany w mailu nie działał więc nie mogliśmy się do hotelu dostać. Nie było żadnego telefonu na który można zadzwonić i zapytać co dalej robić.”

• Hotel zum Kuhhirten Ocena: 9,6

„Niewielki hotel, położony prawie centralnie a jednak w bardzo cichym i spokojnym miejscu. W okolicy dużo zieleni. Urządzony z dużą dbałością o detale. Bardzo przestronny i wygodny pokój. Wygodne łóżko. Olbrzymi telewizor. Śniadanie było smaczne i obfite. Świetny personel, bez najmniejszego problemu udało się załatwić późniejszy przyjazd poza godzinami otwarcia recepcji. I na miejscu czekała na mnie miła mała niespodzianka powitalna :)”

• „Bardzo przyjemny hotel na uboczu w stosunku do centrum Bremy, ale super komunikacja tramwajowa. Posiłki można jeść w pobliskim centrum handlowym z bardzo dobrą włoską restauracją. Przestronny, monitorowany parking pod samym hotelem.”

• ibis Bremen City Ocena: 6,7

„Położenie, kilka kroków od rynku i wszystkich atrakcji miasta, dobre śniadanie.”

• City Hotel Ocena: 8,8

„Wygodne łóżka, bardzo smaczne i zróżnicowane śniadanie.”

• Strandlust Vegesack Ocena: 9,2

„Sniadania znakomite. Łozka wygodne gwarantujace wspaniale sny...”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Brema

na podstawie 4 294 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com