Brenner Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Lahnerhof Ocena: 9,2

„Cisza, widok z okna na góry, dosyć bogate śniadanie, prywatny parking”

• JUFA Hotel Wipptal Ocena: 9,2

„Smaczne śniadania, wygodna łazienka,czystość,wodoki. ”

• Hotel Humlerhof Ocena: 5,0

„Blisko autostrady.”

• Hotel Post Steinach Ocena: 10,0

„Lokalizacja, bardzo dobra obsługa. ”

• Hotel Brenner Ocena: 8,8

„Dobre miejsce na postój w drodze. ”

• Weberhof Ocena: 9,2

„Śniadanie znakomite; w większości wyroby własne takie jak jogurty, miód itp. Bardzo uprzejma gospodyni. Urokliwa dolina i cisza.”

• Hotel Wieser Ocena: 8,3

„Przyjemny, kameralny, rodzinny hotel z tradycją.”

• Sporthotel Zoll Ocena: 9,2

„Bardzo dobre śniadania. Wygodne pokoje. Piękna lokalizacja. Polecam przejazd kolejka górską (bez kolejek, bez dodatkowych opłat, bez ograniczeń znanych z naszych gór jak np. Tatry). Wejscie na szczyt góry (20190 m npm. jest proste jak bieganie po płaskim. Bardzo fajne trasy rowerowe.”

• „Obiekt bardzo dobrze położony na trasie w kierunku Florencji, blisko od granicy austriackiej (ok. 3,5 km) przy zjeździe z autostrady nr 22. Kameralny charakter obiektu, prywatny parking dla gości, restauracja. Pokój dwuosobowy z łazienką, niezbyt duży, wyposażony w dwa pojedyncze łóżka (wygodne), szafę i biurko, co w zupełności wystarcza do noclegu dla będących w trasie. Miły Pan w recepcji.”

• Alpin Hotel Gudrun Ocena: 8,8

„Zatrzymaliśmy się na nocleg w drodze z Polski do Toskanii. Nie było problemu z późnym przyjazdem, klucz czekał na nas w recepcji, a właściciel zadzwonił zapytać czy wszystko w porządku. Pokój był przestronny i czysty z pięknym widokiem. Czystość łazienki również na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo smaczne, zarówno słodkie jak wytrawne. Największym plusem była obsługa- uśmiechnięci ludzie, dbający o komfort nas wszytskich (podrozowalismy z niemowleciem). Polecam!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Brenner

na podstawie 2 522 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com