Brod-Posavina County Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Garten Ocena: 8,8

„Hotel a raczej motel klimatyczny, przerwane wrażenie psuje zapach w pokoju natomiast personel i smakowite jedzenie wynagradzają niedogodności. Ogólnie polecam na jedną lub dwie doby. My byliśmy przejazdem. ”

• Hostel Liberti Ocena: 4,6

„Tylko pani z recepcji ;)”

• Hotel Garten Ocena: 10,0

„Wszystko rewelacyjne!”

• Hotel Garten Ocena: 9,2

„Świetna obsługa ( pozdrawiam wszystkie Panie), bardzo dobre jedzenie i klimatyczna restauracja. ”

• „Piękne miejsce, w którym zatrzymał się czas. Wspaniali ludzie, niezwykle przyjaźni i gościnni - przywitali nas pyszną rakiją i winem. Cisza i spokój. Domki i wyposażenie pokoi jak z innej epoki. Cudowna porcelana - wazy, talerze, filiżanki, kieliszki. Wygodne łóżka, poduszki (nie jedna, ale kilka) jak u kochanej babci. Piękne meble, obrazy, serwetki i inne sprzęty, które tworzą klimat tego miejsca. Domowe marmolady i miody - pycha :) Gospodarze nie zapomnieli jednak o WI-FI, telewizorze czy ładnie urządzonej kuchni i łazience. Fantastyczny klimat. Doskonałe miejsce do wycieczek rowerowych, które można wypożyczyć na miejscu. Świetne miejsce do robienia zdjęć. To nie jest tylko moja opinia - to miejsce to raj na ziemi :)”

• Hotel Garten Ocena: 9,6

„Właścicielka anioł. Wspaniałe podejście do gości.”

• „Niesamowite miejsce i niesamowicie mili gospodarze. W apartamentach duża dbałość o szczegóły powiązane z historią. Pokoje czyste, otoczenie apartamentu bardzo ładne. Warto skusić się na śniadanie!”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Brod-Posavina County

na podstawie 207 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com