Park Narodowy Bryce Canyon Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, bardzo dobre śniadanie, bardzo wygodne łóżko”

• „Wszystko było ok. Przyjechaliśmy późno w nocy z trasy, bo mieliśmy problem z samochodem - na miejscu nie było problemu. Przyjazny personel. Łóżko wygodne.”

• „Ładny pokój, czysta pościel i ręczniki, podstawowe kosmetyki w pokoju. Blisko do Bryce National Park - idealna baza wypadowa. Śniadanie gratis (tosty, dżem, muffiny, płatki, mleko, jogurt, herbata, kawa, sok). Obiekt jest zadbany. Darmowy parking przed domkiem. Miły personel. ”

• „Bardzo miła obsługa. Pokój czysty. Smaczne jedzenie w restauracji hotelowej.”

• Best Host Inn Ocena: 5,8

„Duże łóżko, grzejnik w pokoju i w łazience. ”

• „Śniadanie płatne dodatkowo ale rewelacja, pokój bardzo czysty i wygodne łóżka, super okolica i widoki na góry. Polecam miejsce dla narciarzy, latem na dłuższy pobyt także. 10/10”

• „bardzo dobre śniadanie (jak na US), duży wybór pokoje duże, łóżka bardzo wygodne”

• „Wszystko w porządku. Standardowy motel na trasie. Nam idealnie pasował między przejazdem do kolejnego parku.”

• „Bardzo fajny miejsce do spania. Lodówka jako dystrybutor paliwa - bomba. W cenie było śniadanie dla 2 osób, ale dostaliśmy dla całej naszej czwórki. Właściciel / osoba nadzorująca - bardzo miły jegomość Jesteśmy bardzo zadowoleni Rezerwujcie śmiało.”

• „Wspaniała indyjska obsługa! Hotel zapewnia niezłe śniadanie (pieczywo, płatki, serek, jogurty, napoje), w pokoju jest wszystko, co potrzeba, włącznie z lodówką czy suszarką.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Park Narodowy Bryce Canyon

na podstawie 1 192 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com