Bukowina Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Dvorik Ocena: 7,1

„Bardzo niska cena. Czysta pościel. Miła obsługa. Bar na miejscu.”

• Chernivtsi Arbat Ocena: 9,2

„Miło, czysto i przyjemnie. Smaczne śniadania. ”

• Irene's Hostel Ocena: 8,3

„Pokoje, łazienka, ubikacja były dokładnie czyszczone codziennie”

• Square Hostel&Cafe Ocena: 9,6

„Super hostel w bardzo dobrej lokalizacji, zaraz obok Uniwersytetu. Pokoje są bardzo czyste, łóżka wygodne, to samo dotyczy się łazienek, wszystko jest w bardzo dobrym stanie i panuje porządek. Dziewczyny z recepcji są bardzo pomocne, rozmawiają po angielsku, nie ma żadnych problemów żeby się dogadać.”

• Magnat Lux Hotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja w centrum, ale w spokojnym miejscu. Ogólnie bylo w porządku, a o niedociągnięcia nie były jakieś straszne.”

• „Śniadanie smaczne. Pokój bardzo ładny.”

• „Piękny drewniany dom z pięknym ogrodem, położony tuż nad rzeką. Fajnie zorganizowana przestrzeń do spędzania czasu na zewnątrz. Dużo zieleni i kwiatów. Buzia sama się uśmiecha na ten widok. Ale największe uznanie i podziękowania mam dla właścicieli. Po drodze mieliśmy przygodę i w efekcie dojechaliśmy do obiektu na dojazdówce. Pan właściciel poświęcił swój czas i pojechał z mężem do wulkanizacji i pomógł w kontakcie po rumuńsku. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy. Aaaa, zapomniałabym - ze śniadania też będziecie zadowoleni :)”

• Hotel Rubin Ocena: 4,2

„Całkiem smaczne śniadanie. Miły pan przy zameldowaniu, chociaż nie mógł znaleźć naszego pokoju na korytarzu.... zanim wprowadził nas do naszego, otworzył ze trzy inne....”

• Hotel Polaris Ocena: 5,8

„Hotel przeciętny, bez fajerwerków. Do plusów można zaliczyć spory parking przy hotelu.”

• Continental Suceava Ocena: 6,7

„Świetnie położony obiekt, praktycznie w centrum, a mimo wszystko w cichym i spokojnym miejscu. Łatwo dostępny hotelowy parking. Czysto.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Bukowina

na podstawie 10 737 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com