Central Hungary Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Classic Hotel Ocena: 9,6

„Stosunkowo czysto Miła i bezproblemowa obsługa Niedaleko centrum Dobra cena Cicha okolica”

• „Doskonałe miejsce na odpoczynek w tranzycie. Mam na myśli położenie,tuż koło autostrady. Śniadanie może być,w restauracji dobrze i smacznie gotują.”

• „Wreszcie jakieś łóżka piętrowe, które nie skrzypią jak się na nie wchodzi. Pokoje są całkiem spore, a hostel w fajnej lokalizacji.”

• HomePlus Hostel Ocena: 9,2

„Same centrum Budapesztu Super baza do zwiedzania miasta. Personel Mega. Śniadania jak w domu super. Fajne pokoje. Polecam w 100% Na pewno tam chętnie wrócę.”

• White Rabbit Hostel Ocena: 7,1

„Obiekt położony blisko centrum, wygodne łóżko w pokoju dwuosobowym, wentylator na wyposażeniu pokoju”

• Hotel Chesscom Ocena: 8,3

„Miły i pomocny personel doskonale komunikujący się w języku angielskim Sprawna klimatyzacja Bardzo wygodne łóżko Parking wewnętrzny dla podróżujących autem Smaczne śniadania, można się do syta najeść Całodobowy bar przy recepcji”

• Hotel Charles Ocena: 7,9

„pyszne jedzenie !!”

• Benczur Hotel Ocena: 7,9

„Świetna lokalizacja. Cicha okolica. Bardzo blisko metro. Polecam podróżującym samochodem (dobry dojazd, parking hotelowy)”

• Christina Residence Ocena: 10,0

„Zaskakujące miejsce! Hotel mieści się na 6 piętrze (w zasadzie na poddaszu) kamienicy, której wygląd zewnętrzny nie stanowi zachęty ;-) Ale kiedy dotrzemy na 6 piętro, wkraczamy w całkiem inny wymiar: jasno, kolorowo, estetycznie i bardzo miło. Obsługa świetna!!! Kameralna atmosfera. Śniadania smaczne. W pokoju klimatyzacja, szybkie WIFI, wygodne łóżko, szafa na ubrania. Łazienka czysta, z suszarką do włosów. Lokalizacja bardzo dobra: blisko starego miasta (można przejść przez park i już jesteśmy w starej Budzie), dosłownie kilka minut od stacji metra, kolejki, tramwajów i autobusów oraz stacji rowerowej. Mimo bliskości infrastruktury komunikacyjnej, nasz pokój był cichy. W ofercie darmowy parking (niedaleko obiektu).”

• „Dla osób lubiących bliskość centrum miejsce jak najbardziej trafione, bliskość parlamentu i pozostałych atrakcji do zwiedzania. Nie zrażać się wyglądem starej kamienicy. W hostelu było bardzo cicho, bardzo wygodne miękkie łóżka, kuchnia do dyspozycji, właściciel bardzo pomocny i czyściutko. Dla osób zmotoryzowanych, parking podziemny, strzeżony, płatny jest tuż za rogiem. Można tam zostawić spokojnie samochodzik, należy zabrać ze sobą bilecik pobrany przy wjeździe , gdyż na jego podstawie można się ponownie dostać do auta. Na krótki jak dłuższy pobyt polecam.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Central Hungary

na podstawie 62 326 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com