Bukk Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Unicornis Ocena: 7,1

„Dobre śniadania, super lokalizacja ”

• Imola Hotel Platán Ocena: 9,6

„Standard pokoju, obsługa, baseny, sauna, jedzenie.”

• Bacchus Hotel Ocena: 9,6

„Właściwie to wszystko. Byłem jedynym gościem w hotelu, i nikt nie robił mi żadnego problemu z tego powodu. Pomimo mojego późnego przyjazdu, gospodarz przywitał mnie z uśmiechem i radością - zupełnie jakby w odwiedziny przyjechał jego znajomy. Po śniadaniu wyjechałem z hotelu z myślą, że niedługo chcę tam wrócić na dłużej. ”

• Hotel Eger & Park Ocena: 10,0

„Wszędzie blisko. Cisza. Miły personel.Atmosfera hotelu bardzo pozytywna...”

• Villa Maria Apartman Ocena: 10,0

„Sympatyczny Pan właściciel i pyszne wino domowej roboty.Cudowny widok z apartamentu choć pogoda nam nie dopisała.Blisko termy w skałach.”

• Park Hotel Minaret Ocena: 6,7

„Świetna lokalizacja I dobre śniadanie. Pokòj malutki niezgadzajacy sie ze zdjęciem w ofercie, ze skrzypiacymi łóżkami.”

• „Położenie hotelu, bliskość do term, centrum miasta. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta i jego okolic.”

• Hotel Síkfőkút Ocena: 8,8

„Swietna lokalizacja, bardzo dobry serwis, smaczne jedzenie, czystość.”

• Hotel Ködmön Ocena: 10,0

„Wręcz idealny hotelik. Już sama lokalizacja powala - dolina pięknej Pani i te dziesiątki piwniczek lokalnych winiarzy. Perfekcyjnie wyposażone pokoje, Wszystko na wysokim poziomie z drogich i dobrych jakościowo materiałów. Czystość i jakość materiałów powala. LUKSUS. Cisza, spokój, czyste powietrze. Sniadania urozmaicone, bogate w jakościowe produkty, świeże, dużo owoców. Gdy poprosiłem o żelazko to personel poprosił mnie grzecznie o koszulę którą mi bezpłatnie, elegancko wyprasowano i dostarczono do pokoju. POLECAM KAŻDEMU. Bardzo mile dzięki temu hotelowi i winnicom będę miło wsominał i polecał każdemu EGER i jego okolice. SUPER POBYT.”

• „Bardzo podobało mi się że można było w sposób nieograniczony właściwie korzystać z wód termalnych. Stosunkowo dobre posiłki choć mogły by być bardziej urozmaicane.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bukk

na podstawie 17 917 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com