Bukovička Banja Spa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Guest House Baikal Ocena: 9,6

„Śniadanie bardzo dobre, oprócz zamówionej jajecznicy zestaw bardzo dobrych serbskich wędlin, dowolnie napoje; bardzo miły personel, chociaż są pewne problemy z komunikacja - dobrze znac rosyjski; kelnerzy za to mówią po angielsku; świetny basen - od rana przychodzą tam mieszkańcy Topoli ale nie ma tłoku Polecam”

• „Nie podano żadnego napoju do śniadania. Dopiero po interwencji otrzymaliśmy soczki 0.2l”

• „Miła obsluga”

• „To była nasza trzecia wizyta w Etno Guest House - co nas zaskoczyło ???? właściciel przywitał nas po imieniu. Pamiętał nas z ostatniej wizyty dwa lata temu :) To było bardzo miłe. Obsługa obiektu- rewelacyjna, podejście do gości na najwyższym poziomie. Pokoje i łazienki czyste. Łóżka bardzo wygodne. Klima wydala :). Jedzenie w restauracji- niebo w gębie ... wino BOSSSKIE :) Przepiękna lokalizacja domków, na wzgórzu z przepięknym widokiem. Wszędzie za pół darmo można się dostać taksówką. Właściciel płynnie mówi po angielsku- jest niezwykle pomocny.”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Bukovička Banja Spa

na podstawie 875 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com