Gmina Bukowina Tatrzańska Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Klon Ocena: 10,0

„Świetne miejsce,byliśmy z nastoletnimi dziećmi;miał być jeden pokój,ale w sumie okazało się ,że to dwa połączone pomieszczenia,każde z oddzielnym balkonem.Bardzo czysto, wystrój również nam odpowiadał.Sympatyczni i pomocni właściciele.”

• Willa Grandeus Ocena: 10,0

„Wykupiliśmy pobyt rodzicom,którzy byli zachwyceni obiektem. Pięknie urządzony i bardzo dobrze wyposażony pokój. Przepyszne śniadania!”

• Rysy Ocena: 10,0

„Pyszne jedzenie, duży wybór przy śniadaniu i piękny widok z okna jadalni na Tatry”

• Limba Ocena: 7,5

„Pokój czysty, zadbany. Super lokalizacja. Cisza i spokój, co jest dużym plusem.”

• Wiktor Ocena: 2,5

„Brak”

• Grand Stasinda Ocena: 10,0

„wszystko”

• Hotel Zbójnicówka Ocena: 9,6

„Cudne widoki, czyste pokoje i pyszne jedzenie”

• Hotel HARNAŚ Ocena: 9,2

„Śniadanie wyśmienite. Wspaniałe widoki z okna pokoju, balkonu. Relaksujący spokój w obiekcie i okolicy.”

• Willa Kalina Ocena: 9,2

„- pokój z dwoma balkonami, w tym z jednego cudowna panorama na Tatry Wysokie - bardzo czysto - cisza i spokój, droga przelotowa znajduje się w oddali - pokój przestronny - 2 os. łóżko, kanapa, stolik, szafa, na wszystko jest miejsce - czajnik, sztućce, talerze, szklanki w pokoju - bardzo ciepło w pokoju Za tę cenę można śmiało polecić obiekt!”

• Hotel BUKOVINA Ocena: 8,8

„Bardzo ładny kompleks, super baseny, sauny, jedzenie bardzo smaczne i różnorodne, pokoje sprzątane codziennie, wspaniale odprężająca cisza w obiekcie i w restauracji, kultura na wysokim poziomie,”

20 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gmina Bukowina Tatrzańska

na podstawie 2 253 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com