Buleleng Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Willa przepiękna , balijska, luksusowa i klimatyczna zarazem , a widokiem za milion dolarów. Serwis i kuchnia pięciogwiazdkowy ! Śniadania cudowne ! Spełniano wszystkie nasze życzenia . Byliśmy na Bali cztery razy , a willa Madoe jest najpiękniejszą w jakiej spędziliśmy wakacje ! Na pewno tu wrócimy ”

• „Świetna atmosfera. Czuliśmy się jak w domu od pierwszego dnia. Bardzo pomocna obsługa i świetne cenny za usługi dodatkowe tj. oglądanie delfinów lub Taxi.”

• „Hotel luksusowy. Dostaliśmy pokój z prywatnym basenem. Możliwość zamówienia transportu do miasteczka o dowolnej godzinie. Hotel zapewnia taksówki na wycieczki w bardzo przyzwoitych cenach. Wspaniały pobyt.”

• „Bardzo ładne ville w zależności od standardu z prywatnym basenem i gorącym źródłem dla amatorów kąpieli siarkowych. W obiekcie jest kilka basenów, wszystkie super. Wspaniały ogród , skaczące po trawie małpy, bogactwo kwiatów, poczujesz się w tym hotelu egzotycznie i komfortowo. Cisza, spokój, ludzi jak na lekarstwo. W pobliżu rafa, która jest atrakcją dla lubiących nurkować. Wieczorem zachód słońca z widokiem na wulkany na Jawie. Śniadania ok. Restauracja godna polecenia.”

• Adirama Beach Hotel Ocena: 9,2

„Hotel położony w bardzo dogodnym miejscu, plażą niedaleko do centrum miasta (ok 800 m) a jednocześnie bardzo cicho, spokojnie i kameralnie. Bardzo miły i pomocny personel. Dzieci mile widziane. Możliwość korzystania z fantastycznego basenu . Kilka pokoi ( rodzinne) posiada własny ogródek bezpośrednio przy plaży z leżakami. Restauracja nad samym morzem, jedzenie smaczne w przystępnych cenach. Możliwość skorzystania z podwiezienia do centrum miasta za niewielką opłatą lub bezpłatnego wynajęcia roweru. Na terenie hotelu można skorzystać z masaży. Polecamy wycieczkę balijską łódką o wschodzie słońca na spotkanie z delfinami. Bezpośrednio przy hotelu rafa koralowa dostępna łódką lub bezpośrednio w trakcie odpływu. Pokoje sprzątane codziennie, wymiana pościeli i ręczników.”

• 1000 Dream Bungalow Ocena: 10,0

„Widok i bliskosc do morza.”

• Beachouse Lovina Ocena: 10,0

„Super hotel, mega czysto, super lokalizacja, spokój, świetny basen, bardzo miły personel, pyszne jedzenie, raj:)”

• „Basen i przestrzeń”

• Funky Place Ocena: 9,2

„Świetne miejsce. Niezwykły, hipisowski klimat. Pokoje może nie są jakieś specjalne atrakcyjne, ale w tym miejscu to nie przeszkadza. Prysznice prywatne, ale jakby na powietrzu - super :) Mimo, że w pokojach nie ma klimatyzacji, nawiew w naszym pokoju w zupełności wystarczał. W części restauracyjnej można przesiedzieć cały dzień pijąc drinki, jedząc w otoczeniu różnych dziwnych eksponatów. Aha, na wstępnie darmowy masaż stóp (nie mieliśmy czasu skorzystać)”

• „Piekny obiekt. Wspaniala okolica.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Buleleng