Burgenland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, dobre śnidanie”

• Hotel am See Rust Ocena: 5,0

„Pokój trzyma jako tako standard, wygodne łóżka, klimatyzacja, lodówka, tv. Wifi w miare ok :) bezpłatny duży parking”

• „Brak czytelnego oznaczenia pokoi w zawiłych korytarzach”

• JUFA Hotel Neutal Ocena: 7,1

„Dzieciom jak zawsze podobały się zwierzęta oraz basen. Nam podobało się to, że w domkach pojawiła się klimatyzacja.”

• „Bardzo przyzwoite miejsce i miła obsługa. Hotel położony nad jeziorem choć My przybyliśmy do hotelu około 22:00 to proces meldowania był szybki i sprawny oraz bardzo przyjazny. Na łóżku czekała karteczka z informacjami i przywitaniem. Śniadanie bardzo przyzwoite i smaczne. Wszystko jak należy. Polecam.”

• „Restauracja z dobrą kuchnią. Obsługa sprawna i uprzejma.”

• Winzerhof Schindler Ocena: 10,0

„Cisza i wspaniały klimat,obsługa na najwyższym poziomie,rewelacyjne śniadania.”

• „Rewelacyjne miejsce na nocleg techniczny w trakcie podróży do Włoch lub na Chorwację. Przyjechaliśmy późną nocą. Bardzo uprzejma Pani poczekała aby wydać nam klucz. Pokój zlokalizowany był w akademiku lub internacie. Nowocześnie zaaranżowany. Czysty i jak na takie miejsce wystarczająco przestronny. Łazienka z prysznicem na lepszym poziomie niż to co za gruby hajs znaleźliśmy na wybrzeżu Toskani. Serio. Jak zestawić to z ceną to wychodzi na korzyć.”

• Haydn Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemny hotelik w centrum miasta. 2-3 min spacerem od starówki. Pokój i łazienka bardzo czyste i dobrze wyposażone. W hotelu bardzo cicho i kameralnie. Śniadanie - szwedzki stół- bardzo smaczne i duży wybór.”

• Hotel zum Kastell Ocena: 9,6

„przemiła obsługa i piękna zastawa śniadaniowa. wyborne wina w restauracji i okolicznych sklepach”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Burgenland