Cabo de Gata Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Cortijo El Sotillo Ocena: 10,0

„Historyczny budynek, bardzo wygodny, klimatyczny, świetny basen, konie... Było pięknie!”

• Cortijo El Sotillo Ocena: 7,1

„blisko do cetrum, spokojna okolica, folklorystyczny styl obiektu -stara hiszpanska willa :) swietna okolica pozwalajaca na zrobienie niesamowitych zdjec krajobrazu”

• Hotel las Calas Ocena: 8,8

„W miejscowości Agua Amarga byłem w połowie maja. Była jeszcze trochę zaspana przed sezonem :) Było mało turystów a większość lokali gastronomicznych była jeszcze zamknięta. Las Calas to niewielki rodzinny hotelik położony prawie nad samym morzem w zacisznym miejscu. Miła i pomocna obsługa. Każdy pokój ma swoją nazwę i nie wiem czy wszystkie są podobne. Ja mieszkałem w "Cala Chica" Ładnie urządzony pokój z pięknym widokiem na morze. Czysta i wygodna łazienka. Zaletą tego pokoju jest taras z bezpośrednim widokiem na plaże, na którym można spędzać miłe wieczory :) Pokoje są sprzątane codziennie. W nocy słychać szum morza a rano śpiewające ptaki w ładnym ogródku przy hoteliku. Smaczne śniadania :) Hotelik to idealne miejsce na pobyt w trakcie zwiedzania Cabo de Gata-Níjar Natural Park. Blisko (10 min samochodem) do pięknej plaży de los Muertos. Można tu odpocząć po głośnej Maladze i naładować akumulatory przed dalszą podróżą po Andaluzji.”

• Hotel las Salinas Ocena: 7,1

„Bardzo dobrze położony, przy samej plaży, personel miły, restauracja na dole z dobrym jedzeniem.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Cabo de Gata