Cairns and Northern Beaches Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Reef Palms Ocena: 9,6

„Uśmiechnięty, miły personel zawsze gotowy do pomocy, wygodne zamawianie wycieczek przy pomocy obsługi i pełna informacja co, gdzie, kiedy i jak, pokój komfortowy i duży, codziennie sprzątany. Obiekt wygląda o klasę wyżej niż jest w informatorze”

• „Dobre położenie ”

• „Hotel to typowy "timeshare" z końca lat 90-tych z wygodnymi i w pełni wyposażonymi apartamentami. Do dyspozycji jest wielki basen oraz po sąsiedzku kilka restauracji i barów oraz sklepów. Bardzo fajnie położony bezpośrednio przy plaży, ale całe Palm Cove jest świetne na wakacje. My spędziliśmy tam 6 dni i to w czasie, gdy kończyła się pora deszczowa (koniec marca). Uważam, że jakość do ceny bardzo przyzwoita. Pomocny personel. Polecam.”

• Caravella Backpackers Ocena: 10,0

„Czystość hostelu, lokalizacja, klimatyzacja! :)”

• „Duży, przestronny pokój z ciekawym widokiem. Na parterze działa dobra restauracja chińska. Po sąsiedzku wypożyczalnia samochodów i małe centrum handlowe.”

• „Basen przy hotelu”

• „Fajne miejsce dla backpackersow, studentów e :) rodzina z dziećmi jeśli tylko tam nocuje też będzie zadowolona. Bardzo pomocny personel”

• „Bardzo smaczna darmowa kolacja, to cos czego nie spotkalam dotąd w żadnym innym hostelu. Mieszkalam w 4 osobowym pokoju typu deluxe- pokój był czysty i schludny. Małe lockery na wartosciowe rzeczy, trzeba miec własną kłódkę.”

• Cairns Queens Court Ocena: 8,3

„Zarówno pokoje jedno-, jak i dwuosobowe są bardzo przestronne i czyste. Łóżka bardzo wygodne. Niezła lokalizacja. Polecam :)”

• „Przyjemny hotel z bardzo dobrą lokalizacją”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cairns and Northern Beaches

na podstawie 24 422 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com