Kalifornia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne duże łóżko ”

• Sequoia Lodge Ocena: 7,9

„Pokój był ok, czysty i wygodny. Łazienka czysta. Darmowy parking. Dobre miejsce wypadowe do Sequoia National Park na jedną noc ale weźcie stopery do uszu. ”

• Cable Car Hotel Ocena: 8,8

„Hotel ma świetną lokalizację”

• „Hotel nowy lub dopiero po remencie, wszystko nowe, czyte, śniadania bardzo bogate jak na amerykańskie warunki. Super!”

• „dobre pokoje . dogodny parking”

• „Motel znakomicie położony jako baza wypadowa do zwiedzania Sequoia National Park. Czysto, pokoje duże, z dużymi wygodnymi łóżkami. W pokoju wszystko działało. Nie słychać hałasu od drogi, co się nie często zdarza w amerykańskich przydrożnych motelach. Śniadanie - amerykański standard. W okolicy jest kilka restauracji i sklep spożywczy.”

• Friendly Hills Inn Ocena: 8,3

„Codzienne sprzątanie pokoju. Wymiana ręczników. Pamięć o kawie:). Zdecydowanie pozytywny fakt, że jest lodówka i mikrofala. To zdecydowało, ze wybrałem ten pokój. Nie miałem również problemu z kilkukrotnym przedłużaniem pobytu, mimo że hotel miał duże obciążenie. Podziękowanie dla obsługi.”

• „Byliśmy przejazdem przez Palm Springs i zatrzymaliśmy się w tym motelu. Pokój był czysty, obsługa miła, ale przede wszystkim muszę pochwalić śniadania. Po długiej podróży po Stanach, i naprawdę ohydnym jedzeniu, tam było pysznie!!! Jogurt z granolą i truskawkami... niebo w gębie :-) Pomieszczenie, gdzie było podawane śniadanie było czyste, obsługa miała czyste ręce i ubranie. Jestem tym bardziej zadowolona, że cena za pokój nie była wygórowana. Z przyjemnością zostałabym w tym motelu dłużej, ale czas mnie gonił :-) Gorąco polecam.”

• „Wszystko było na wysokim poziomie.”

• „Hotel położony w samym Centrum, więc bardzo fajna baza wypadowa w różne rejony miasta. Dla nas ta lokalizacja miała znaczenie, ponieważ spędzaliśmy w SF tylko dwa dni. Pokój nie był duży, ale dla nas całkowicie wystarczający. Było czysto, a obsługa miła.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kalifornia

na podstawie 108 010 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com