Calvia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Jedzenie było przepyszne, bardzo duży wybór. Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko. Do plaży moze z 7 minut. Zjeżdżalnie - swietna sprawa, nawet nie trzeba daleko jezdzic zeby sie zabawić. Ogółem polecam ten hotel! ”

• HSM Sandalo Beach Ocena: 9,2

„Wspaniałe miejsce na odpoczynek dla dorosłych. Doskonała lokalizacja i piękne widoki. Bardzo miły i pomocny personel. Czyste pokoje i otoczenie basenu.”

• „Przemiła obsługa. Profesjonalna na recepcji (ze mną raczej trudno dogadać się w jakimkolwiek innym języku niż polski, a im się jakoś udało 👍). Bardzo miłe Panie sprzątające (znające tak samo jak ja jakikolejek inny język niż swój własny, więc może dlatego się rozumiałyśmy 😁). Jedzenie - uważajcie, nie przesadzajcie, jest dobre więc łatwo się zatracić ( all w Turcji czy Egipcie się nie umywa do HD w tym hotelu). Upss... zapomniałam powiedzieć o basenie na 5 piętrze - tam macie ciszę i spokój, bo jest od 18 lat (więc nie ma uciążliwych dzieci 😁).”

• Bellevue Vistanova Ocena: 10,0

„Czysto, schludnie, milły personel”

• „blisko do plazy, blisko przystanek autobusowy do Palmy,blisko do centrum, w miare dobre posilki ale za to desery rewelacja, pokoje czyste, obsluga usmiechnieta...”

• „Cudowne miejsce dla tych, którzy chcą się zrelaksować poza typowymi kurortami. W ciszy i spokoju”

• Hotel Gabarda & Gil Ocena: 7,1

„lokalizacja blisko plaży, miły personel”

• Sol Wave House Ocena: 9,6

„Wystrój wnętrz życzliwość obsługi jedzenie lokalizacja”

• „Jedzenie w stosunku do klasy obiektu bardzo dobre. ładna plaża niedaleko. Pierwszy pokój wybitnie przypadł mi do gustu, szczególnie jego niezapomniana atmosfera zapewniona przez grzyba na ścianie w okolicy klimatyzatora, którego ewolucja niebawem pozwoli mu przywitać się z gościem w trzech obcych językach ... ale dałbym mu na to jeszcze ze 3 miesiące. Kolejny pokój okazał się być niemal równie urzekający co pierwszy jednak zapachem mu nie dorównywał . Odpadający tynk ze ścian ,oraz klamki drzwi toalety zostające w rękach uzupełniły nieco spektrum doznawanych wrażeń. Po miłym zameldowaniu pora na przekąckę powitalną opodal baru w którym serwowano drinki w plastikowych kubeczkach jakby nieco niepierwszego obiegu ... ale może to tylko wrażenie. Za to smak mięska z podgrzewacza w bułeczce burgerowej pozostanie podobnie jak zapach grzyba w pokoju długo w mojej pamięci.”

• Hotel Samos Ocena: 8,0

„Bardzo fajny pokoj o podwyzszonym standardzie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Calvia

na podstawie 20 505 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com