Camargue Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Camping L' Arlesienne Ocena: 10,0

„Cisza i dobra lokalizacja ”

• Mas des Rièges & Spa Ocena: 10,0

„Niewielki hotel w doskonałej lokalizacji oddalonej od centrum o 15 min spacer, co umożliwia spędzenie wakacji w ciszy, spokoju. W Hotelu ważne jest aby wszyscy goście mieli możliwość odpocząć w komfortowych i kameralnych warunkach. Przeznaczony jest raczej dla osób dorosłych. Poszczególne apartamenty są tak usytuowane aby gościom zapewnić maksimum komfortu. Świetny basen. Ze względu na bliskość Arles i Awinion pozwala na organizowanie wycieczek. ”

• Constantin Ocena: 10,0

„Niedrogie miejsce, w którym można odpocząć po zwiedzaniu Arles. Nie ma tu luksusów, ale jest bardzo sympatycznie. Bardzo miły nowy właściciel, polecam.”

• „Lokalizacja, klimatyzacja, czystość, klimatyczny hotelik w centrum ogromnego kurortu! ”

• „Miły, czysty hotel - idealny na jedna noc w tranzycie. Bardzo dobra lokalizacja aby zwiedzić Arles na nogach. Bezpieczny parking. Bardzo dobre śniadanie. Polecam!!!”

• „Położenie i odległość od starego miasta... CUDNE!”

• Auberge des Plaines Ocena: 8,8

„Atmosfera Prowansji i Camargue - tak, jak sobie wyobrażałam.”

• Hôtel Arles Plaza Ocena: 9,2

„Dla nas był to hotel na 1 noc, blisko centrum, czysto i przyjemnie”

• Cacharel Ocena: 5,0

„Sympatyczna, rodzinna atmosfera, basen i konie (jeśli ktoś jeździ konno)”

• Le Dauphin Bleu Ocena: 7,5

„hotel naprzeciwko plaży, widok z okna na morze, bardzo życzliwy właściciel”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Camargue

na podstawie 12 200 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com