Cambridgeshire Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko co potrzeba jest na miejscu. Newet żelazko. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pokoje czyste i łazienka również.personel bardzo uprzejmy. Manager bardzo uprzejmy i uśmiechnięty co daje duży szacunek. Dziękuję za pobyt. ”

• YHA Cambridge Ocena: 9,2

„Bardzo czysto w pokojach,£azienki czyszczone co godzine.,dostepnosc do zelazka i deski do prasowania,bardzo dobre dla podrozojacych z rowere;bliskosc tras rowerowych i nasze rowery staly przez noc na zewnatrz i nic im sie nie stalo,.Miedzynarodowe towarzystwo w obiekcie.Bardzo blisko dworca kolejowego”

• Warkworth House Ocena: 9,6

„Niesamowite miejsce .Przesympatyczna obsługa. Dobra lokalizacja . Wyjątkowo czyste i zadbane pokoje oraz łazienki.Wyśmienite śniadania .Z pełnym przekonaniem POLECAM . ”

• „Cisza. ”

• „Reszta w porzadku ”

• „Lokalizacja i obsługa bardzo dobra, pokój i część kuchenna czysta i przyjemna.”

• Cambridge Apartment Ocena: 8,8

„Dodatkowa pościel była bardzo przydatna, poza tym koc który był dostępny przekroczył nasze oczekiwania. Korean blanket - warm moment guaranteed. Dodatkowo, wyjście na ogródek całkiem umiliło nasz pobyt. Dobra widoczność na zewnątrz.”

• „dobrze zlokalizowany w spokojnej okolicy ale blisko centrum hotel. Blisko dobre restauracje, rzeka Cam, deptak, przystań łodzi, centrum. Pokój dobrej wielkości, trochę niski z tego powodu przytłacająco. widok super na rzekę i park. łazienka przestronna, wygodna. jak zawsze w Hilton wygodne łóżko :) śniadania z dużym wyborem produktów. Dobre miejsce na nocleg w Cambridge.”

• „Tak.”

• Arundel House Hotel Ocena: 7,1

„Łóżka bardzo wygodne, warunki bardzo dobre”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Cambridgeshire

na podstawie 30 547 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com