Wyżyny Camerona Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• BB Inn Hotel Ocena: 7,5

„Świetna lokalizacja, niska cena, miły personel, czajnik, woda, kubki i kawa w pokoju. ”

• Hikers Sleep Port Ocena: 9,6

„Bardzo czysto i przyjemnie. Świetna obsługa. Miejsce w samym centrum, trudno je znaleźć. Wejście jest za budynkami. Polecam. ”

• Zermatt Hotel Ocena: 8,3

„Doskonała lokalizacja.”

• Wan Alyasa Hotel Ocena: 3,3

„Nic”

• TJ Lodge Ocena: 7,9

„Dobra lokalizacja w centrum. Dobry stosunek ceny do jakości. Przyzwoite warunki na krótki pobyt. Miła obsługa. Wspólna kuchnia.”

• Rain Forest Inn Ocena: 9,6

„Obiekt w środku lasu, wspaniałe bambusowe chaty, pomimo zakwaterowania na odludziu i w dziczy bardzo czysto, śniadania i kolacje znakomite. Polecam”

• Orchid Haven Ocena: 8,3

„Pomocny gospodarz, doradził nam, jak samemu wybrać się na trekking. Dostępne śniadanie (tosty + herbata).”

• „Wygodne łózka , duzo przestrzeni , 2 łazienki , cisza i spokój .”

• „Bardzo dobra lokalizacja obiektu. Około 10 minut do dworca autobusowego. Dużo knajpek w okolicy. Blisko do centrum, a jednocześnie cisza i spokój. Zadbane otoczenie. Możliwość zjedzenia śniadania na miejscu - do wyboru z karty - dodatkowo płatne, ale warto. Było parę komarów w pokoju - polecam zabrać wtyczki. Wifi działało.”

• Rain Forest Inn Ocena: 10,0

„Absolutnie niesamowite miejsce. Lokalizacja, przyroda, jedzenie,pomocny właściciel. Noclegi w chatach bambusowych bezcenne. Najlepsza miejscówka ever.”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wyżyny Camerona

na podstawie 5 061 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com