Can Tho Municipality Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „To miejsce, gdzie rzeczywiście można odpocząć. Obiekt bardzo „klimatyczny”, zlokalizowany w pięknym miejscu. Pokój rodzinny - bardzo przestronny, wygodnie i fajnie urządzony. Personel niezwykle sympatyczny, zaangażowany, pomocny - od pierwszych minut poczuliśmy się jak goście na których z niecierpliwością czekano. Bardzo dobre jedzenie. Korzystaliśmy z wycieczek na targ wodny, rowerowej po okolicy i wieczornego food tour’u - wszystkie dobrze zorganizowane i spełniły nasze oczekiwania w 100%.”

• „Widok na Mekong”

• „Pyszne śniadanie, bardzo miła obsługa, ”

• Nam Thanh Binh Hostel Ocena: 10,0

„Fantastic trip to Delta Mekong! ”

• „Na plus: swietny stosunek jakosci do ceny, bardzo, duzy przestronny i dobrze wyposazony pokoj, mocno urozmaicone sniadanie z dobrymi jakosciowo produktami, rewelacyjne widoki z okien wiezowca”

• „To nie jest hotel tylko nocleg w prostym domku bambusowym, ja lubię takie klimaty. Z naturą za pan brat.”

• West Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo wygodny hotel, wielkie pokoje, dobre śniadanie i super widok na Mekong nawet z basenu. Zdecydowanie wszystkim polecam”

• „Świetne śniadanie i piękny widok z panoramicznego okna na Mekong”

• Lotus Village Ocena: 8,3

„Super lokalizacja trekingowa tylko dla koneserow,super przezycie,cisza nad rzeką, bambusowe bungalowy,moskitiery”

• West Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo szerokie, wygodne łóżko; duża, komfortowa łazienka; bardzo dobry stosunek ceny do jakości”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Can Tho Municipality