Wyspy Kanaryjskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Personel, dobre śniadania, hotel tylko dla dorosłych, blisko sklepów i restauracji.”

• „Wystrój wnętrza pokoju,położenie hotel blisko centrum miasta i plaży,posiłki bardzo urozmaicone i bardzo smaczne wszystko było super ”

• HiTide House Ocena: 5,4

„Lokalizacja”

• Eurostars Las Salinas Ocena: 10,0

„Super lokalizacja wszystko pod ręką, bezpośrednio na urokliwej plaży w zatoce z widokiem na mały port, pyszne jedzonko, czystość na 5+”

• Hotel Diamar Ocena: 9,2

„Wyjątkowa lokalizacja, a w szczególności plaża.”

• Hotel Don Cándido Ocena: 9,6

„Dostaliśmy lepszy pokój (z aneksem kuchennym, lodówką i tarasem) w tej samej cenie. Nie wiem czy w tej chwili hotel oferuje te same ceny ale my mieliśmy bardzo przystępną cenę. Personel miły i pomocny.”

• Beverly Park Ocena: 6,7

„smaczne posiłki”

• „wspaniała roślinność na terenie hotelu , znakomite rozplanowanie obiektów na terenie hotelu, duży hotel , a jednak nie odczuwało się tego”

• „Czysto, cicho, świetne położenie. Pomocny personel. W restauracji potrafili nawet zmodyfikować menu pod specyficzny gust.”

• „Witam byłem w Cordialu z rodziną w październiku. Bardzo przyjemny obiekt, piętrowe domki szeregowe, na dole salon z aneksem kuchennym, na górze sypialnia (trochę ciasna, ale wystarczająca) i łazienka. Pokoje sprzątane co 2 dni. Ładny zadbany basen, plac zabaw dla dzieci. Bezpłatne wifi. Obok hotelu spokojnie można znaleźć miejsce parkingowe. Restauracja ładna, jedzenie dobre. Bardzo spokojna okolica. Jak na tę cenę i 2 gwiazdki, to hotel rewelacyjny. Polecam”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Kanaryjskie