Cape Finisterre Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetny hotel. Pięknie położony. Ekstra widok na ocean. Smaczne śniadania. Miły personel. To mój drugi pobyt tutaj 😊😊”

• Mar de Fora Ocena: 8,3

„Prywatna toaleta.”

• Hotel Langosteira Ocena: 10,0

„Zdecydowanie POLECAM!!! Pokój przytulny, jasny, bardzo czysto. Miły i pomocny personel. Bardzo dobre śniadania (kawa, sok, bułeczki, pieczywo, dżem, plasterek sera i wędliny). Hotel położony blisko plaży. W pobliżu sklep. WiFi działało bez problemu. ”

• Hotel Playa de Quenxe Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce! Cudowny widok na zatokę, blisko do plaży. Czysty, ładny pokój. Smaczne śniadanie. Zdecydowanie polecamy :)”

• O Encontro Ocena: 8,8

„Kuchnia i pokój przechodnie ale za to z własną, czystą łazienką. Atmosfera domowa - owoce, śniadanie w cenie. Dodatkowo mama właścicielki podrzucała tortillę domową, właścicielka częstowała drożdżówką itp. Taka bardziej agroturystyka ale fajna atmosfera. Dostęp do komputera i WiFi.”

• Hostal Rivas Ocena: 9,2

„Świetni ludzie, otwarci na gości i ich potrzeby. Bardzo dobre śniadania ze świeżo wyciskanym sokiem. Eleganckie wnętrza, klasyczne, ale świeże. Pokoje nie są duże, ale dobrze wyposażone. Autobus 2 min, restauracje 3 min, na cypel 3km łatwej trasy, 3 plaże 4 do 15 minut, sklepy 3 do 5 minut”

• „- miły rodzinny hotel - dobre jedzenie w restauracji i śniadania - blisko, fajna plaża - super okolica do zwiedzania”

• „Dobra lokalizacja, bardzo blisko do sklepu spożywczego, plaż i portu. Czyste, zadbane i wygodne miejsce.”

• Tequeron Ocena: 9,6

„Przemiła obsługa, zameldowałam się o 9, a następnego dnia mogłam spokojnie dłużej zostać i poczekać na autobus, nikt mnie nie wyganiał, wręcz przeciwnie - zachęcali do pozostania. Czyściutko, schludnie, ładnie. Duża kuchnia, fajny balkonik.”

• Albergue Arasolis Ocena: 2,9

„W miarę porządne wyposażenie kuchni i nic poza tym.”

9 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Cape Finisterre

na podstawie 914 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com