2. Bahrajn – opinie o hotelach
  3. Capital Governorate – opinie o hotelach
Capital Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel z balkonem z cudownym widokiem. W pokoju były najważniejsze rzeczy: lodówka, czajnik, bardzo duży telewizor z super kanałami i aplikacjami, wygodne łóżko (duże) ,ręczniki pięknie pachniały. Bardzo dobre śniadanie, miła obsługa hotelu zwłaszcza Pani RUQAYA ,gorąco polecamy!!!!!!!!!!😁”

• „Hotel Admiral zapewnił nam super warunki, przepiękny widok z 18 piętra na panorame miasta, przestrzenne pokoje i czystość na 5 gwiazdek. Wygodne łóżka. Jedyne co to w aneksie kuchennym brakowało filiżanek do kawy, ale myślę, że gdybysmy zgłosili obsłudze to zostały by natychmiast dostarczone. Obsługa hotelu, recepcja, Panie sprzątające wszyscy byli niezwykle mili, na najwyższym poziome. Rzadko spotykane w innych europejskich hotelach. Sniadania urozmaicone i przepyszne.”

• „bardzo duży pokój”

• „Taras w pokoju i obsługa”

• Gulf Gate Hotel Ocena: 10

„Wystroj recepcji, i super miejsce na zakupy. Personel, a zwlaszcza z Sri Lanki, ktory zalatwil nam 2 auta by zwiedzic Bahrain. Bardzo dziekujemy.”

• „Bardzo blisko do Fort Bahrain, można przejść się spacerem. Ogromny pokój✌”

• Premier Hotel Ocena: 9

„Pokoje czyste, jedzenie dobre ,pomocny personel”

• Meshal Hotel Ocena: 10

„Pokój na 6 piętrze z ładnym widokiem, wygodne i duże łóżko ,telewizja z dobrymi kanałami, olbrzymie ale brudne jak nogi teściowej okna, dobre oświetlenie, super fotele, czajnik i lodówka ,szybkie windy i pyszne śniadania, pokój sprzątany codziennie perfekcyjnie, bardzo dobra okolica, gorąco polecam!!!!!!!”

• Hilton Bahrain Ocena: 8

„Pobyt bardzo udany, apartament świetnie wyposażony, czystość poza oknami, ale rozumiemy bo są myte co miesiąc, a jednak piasek jest zawiewany od morza non stop:) śniadanie pierwsza klasa i bardzo urozmaicone oraz bardzo dobra obsługa i co najważniejsze cicho, relaksacyjnie i sympatycznie podczas jego spożywania (nie ma tłumów i jest naprawdę miło). Bardzo mi się spodobał profesjonalizm obsługi recepcji i w momencie kiedy mieliśmy wymeldowanie o g.12:00 (a lot w godzinach wieczornych) mogliśmy bez opłaty przedłużyć apartament do godziny 15:00 (brawo:)/ cisza w strefie relaksu i spokój, ale tutaj są również minusy”

• „Było fajnie. Przemiła obsługa chętna na każdą pomoc. Duże zaangażowanie z ich strony. Bez stresu można spokojnie korzystać z tego rozwiązania.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Capital Governorate