Reykjavik Greater Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Retro hostel Ocena: 7,9

„Jest w porzadku, łóżka trochę skrzypią😉 spaliśmy w pokoju koedukacyjnym i nie było problemu.”

• 4th Floor Hotel Ocena: 8,8

„Lokalizacja, śniadanie ”

• Hlemmur Square Ocena: 7,5

„Hostel jak hostel. Całkiem OK, choć wysokość piętrowego łóżka zaskakuje. Kuchnia czysta dość dobrze wyposażona. Sporo rzeczy na wymianę i możliwość zaopatrzenia się w butle. Czyste sanitariaty. Bardzo dobra lokalizacja.”

• Hótel Heiðmörk Ocena: 5,8

„Dobra lokalizacja na wyjazdy do okolicznych atrakcji. Piekarnia i sklep w sąsiedztwie. Niezłe śniadanie jak na warunki Islandii. Tylko samochód pozwala właściwie poznać okolice.”

• Hotel Cabin Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, wygodny hotel, dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Bardzo prosty, czysty hotel z wyjątkowo wygodnymi łóżkami - polecam wszystkim którzy chcą się porządnie wyspać. Śniadania co prawda są dodatkowo płatne i wybór jest skromny ale można odpocząć po trudach dnia - my wróciliśmy specjalnie do tego hotelu ponad 100 kilometrów żeby następnego dnia wstać wypoczętymi.”

• Hotel Orkin Ocena: 9,2

„Przemiły, spieszący z pomocą w każdej sytuacji personel, począwszy od ratowania w chorobie po dogłębne analizy prognoz pogody dla planowanej trasy wycieczki. Pyszne ciasto czekające niemal o każdej porze dnia z kawą i dużym wyborem herbat. Pokoj codziennie sprzątany łącznie z wymiana ręczników.”

• „Świetna lokalizacja, w samym sercu Rejkiawiku, kilka kroków od sklepów i restauracji. Pokoje niezbyt duże, ale komfortowo wyposażone i bardzo czyste. Dobre śniadania. Jak prawie w każdym hotelu na Islandii - polska obsługa.”

• Kopavogur Apartment Ocena: 9,6

„wygodny duzy apartament na przedmiesciach Reykjaviku”

• „łóżko bardzo wygodne , zameldowanie bardzo mi pasowało dostałem kod do drzwi a w koszyku czekała na mnie koperta z kluczami do pokoju”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Reykjavik Greater Region