Reykjavik Greater Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Retro hostel Ocena: 7,9

„Jest w porzadku, łóżka trochę skrzypią😉 spaliśmy w pokoju koedukacyjnym i nie było problemu.”

• Sif Apartments Ocena: 10,0

„Duży salon extra kuchnia dużo naczyń i sprzętu kuchennego”

• The Capital-Inn Ocena: 7,9

„-Śniadanie wliczone w cenę -czystość ”

• H24 Ocena: 9,2

„Bardzo dobrze wyposażony apartament ”

• Hlemmur Square Ocena: 7,5

„Hostel jak hostel. Całkiem OK, choć wysokość piętrowego łóżka zaskakuje. Kuchnia czysta dość dobrze wyposażona. Sporo rzeczy na wymianę i możliwość zaopatrzenia się w butle. Czyste sanitariaty. Bardzo dobra lokalizacja.”

• Hótel Heiðmörk Ocena: 5,8

„Dobra lokalizacja na wyjazdy do okolicznych atrakcji. Piekarnia i sklep w sąsiedztwie. Niezłe śniadanie jak na warunki Islandii. Tylko samochód pozwala właściwie poznać okolice.”

• Hotel Cabin Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, wygodny hotel, dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Bardzo prosty, czysty hotel z wyjątkowo wygodnymi łóżkami - polecam wszystkim którzy chcą się porządnie wyspać. Śniadania co prawda są dodatkowo płatne i wybór jest skromny ale można odpocząć po trudach dnia - my wróciliśmy specjalnie do tego hotelu ponad 100 kilometrów żeby następnego dnia wstać wypoczętymi.”

• „Obiekt położony blisko centrum. Pokój był bardzo ciepły i było wygodnie. Ręczniki były wymieniane co drugi dzień , łazienki sprzątane codziennie. Goście też dbali o czystość, więc nie było z tym problemu. Do kuchni co prawda musieliśmy iść do drugiego budynku, ale nie stanowiło to dla nas problemu. Ogólnie hostel mi sie podobał i spełnił moje oczekiwania.”

• Hotel Orkin Ocena: 9,2

„Przemiły, spieszący z pomocą w każdej sytuacji personel, począwszy od ratowania w chorobie po dogłębne analizy prognoz pogody dla planowanej trasy wycieczki. Pyszne ciasto czekające niemal o każdej porze dnia z kawą i dużym wyborem herbat. Pokoj codziennie sprzątany łącznie z wymiana ręczników.”

27 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Reykjavik Greater Region

na podstawie 31 295 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com