Kapadocja Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hermes Cave Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko!Bajkowy widok!Przesympatyczna zawsze uśmiechnięta obsluga!Wszyscy bardzo chetnie pomagali w kazdej sprawie!Przepyszne świeżutkie jedzenie!Rewelacyjna pomoc że strony obsługi w organizowaniu czasu,polecali fajne wycieczki i atrakcje w okolicy. Pokoje klimatyczne,czysciutkie codziennie sprzątane!Hotelik jest świetną bazą wypadową do okolicznych atrakcji. Po zwiedzaniu z przyjemnością wracalismy i hotelu. Jednym słowem-CUDOWNE MIEJSCE!”

• Goreme House Ocena: 7,9

„Lokalizacja, taras z super widokiem, na którym można było zjeść śniadanie ”

• Bedrock Cave Hotel Ocena: 10,0

„Hotel oddaje cały klimat miasteczka. Piękny widok z tarasu. Bardzo miła obsługa. Chętnie wróciłbym do niego jeszcze raz. ”

• „Profesjonalna obsługa. Piękny widok z tarasu, możliwość oglądania balonów nad miastem. Śniadania podane w wyjątkowy sposób. Miejsce warte polecenia. ”

• „Pokój rodzinny w jaskini super dużo miejsca .Śniadania bardzo dobre szwedzki stół podawane na tarasie na górze skąd widok na miasteczko . Blisko centrum miasteczka. Polecam ”

• Cappadocia Cave Rooms Ocena: 10,0

„Cudowna obsługa. Gospodarze bardzo mili, pomocni. Gotowi na wszystkie nasze pomysły. W 5 minut zorganizowali wycieczkę, zgodzili się na, skrócenie pobytu i zwrot wpłaconej kwoty. Pyszne śniadanie. Z tarasu widok na zachód słońca a, rano na balony przelatujące tuż nad głową. Pokoje bardzo ładnie urządzone. Żal było wyjeżdżać. ”

• Nar Cave House Ocena: 10,0

„Super miejsce, bardzo pomocni właściciele. Bardzo polecam.”

• Kookaburra Pension Ocena: 9,6

„Hotel spelnil moje oczekiwania,bylo dokładnie tak jak w opisie na stronie Booking.com. Jestem bardzo zadowolona, cudowne widoki,bardzo pomocny wlasciciel.”

• Göreme Art Stone Ocena: 8,3

„Parking dla gości hotelu.”

• Holiday Cave Hotel Ocena: 9,5

„Cudowny widok z pokoju, balkon z bujanym fotelem, smaczne i obfite sniadania oraz obiadokolacje, super lokalizacja przy cichej uliczce ale blisko centrum, hotel posiada basen co jest dodatkowym atutem. Wlasciwie wszystko podobalo mi sie w tym hotelu.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Kapadocja

na podstawie 13 719 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com