Carpathians - Ukraine Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Afrodita Ocena: 10,0

„Czystosc perfekcyjna obsluga lokalizacja hotel super w samym centrum wszedzie blisko .w hotelu nieskazitelnie czysto, Panie z recepcji pomagaly w kazdym problemie.Ogolnie jestem mile zaskoczona obsluga .Polecam wszystkim ten hotel:)”

• „Jedzenie w porządku, ale wiecznie zimne! Położenie blisko centrum. Personel pomocny - zrobi co może, ale w ogólnym balaganie to nie zawsze działa. ”

• Verhovel Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko inne :) ”

• Cottage Lisovychok Ocena: 10,0

„Apartament wygodny, przestronny, dobrze wyposażony. Lokalizacja bardzo dogodna. Gospodarz dbający o gości i o to, co ważne, żeby w mieszkaniu było ciepło. Ponadto chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą na temat miejsc i górskich szlaków.”

• Oscar Ocena: 10,0

„Doskonała lokalizacja ,personel n Njwyższym poziomie.kuchnia zasługuke na najwyższą ocenę”

• Golden Crown Ocena: 9,0

„Usytuowanie budynku . Rozkład pomieszczeń .”

• „Zgodne z opisem i dobre spa. Dobre położenie blisko centrum.”

• „Posiłki były dietetyczne bardzo smaczne w formie ,, stołu szwedzkiego" niczego nie brakowało. Pokój sprzątany codziennie z wymianą ręczników, raz w czasie pobytu wymiana pościeli. Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne a szczególne pani Natalka. Personel całego obiektu też zawsze uśmiechnięty i miły. Polecam ten obiekt i wrócę za rok.”

• Hotel Alkor Ocena: 9,6

„Polecam hotel Alkor, nowiutki, wszędzie czysto, codziennie wymiana ręczników, bardzo wygodne łóżka, śniadania urozmaicone, duży wybór dań również gorących, bardzo dobra kawa i herbata (duży wybór), owoce i croissanty, w restauracji hotelowej można wykupić wyżywienie za 200 hr od osoby(obiad+kolacja), możliwość skorzystania z zabiegów, bogata oferta kąpieli, hydromasaży i masaży, pomieszczenia zabiegowe czyściutkie i pachnące, na zabieg schodzi się w hotelowym szlafroczku a na miejscu dostaje się ręcznik który zostaje u nich (nie trzeba suszyć w pokoju). Hotel posiada swoje ujęcie wód mineralnych które wygląda 100 % lepiej niż pijalnia na deptaku, ale oczywiście spacer na deptaku i picie wody obowiązkowe.”

• Green Park Hotel Ocena: 9,5

„Przyjemna obsługa”