Castle Route Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie, bliskość centrum, miła obsługa.”

• „Pyszne śniadanie. Bardzo wygodne łóżko. Świetne wyciszenie obiektu wewnątrz. Polecam.”

• „przygotowanie pod kątem diety bezglutenowej”

• „Przestronny pokój, kompaktowa łazienka, której przydałoby się już odświeżenie - zwłaszcza w okolicach brodzika. Wygodne łóżka na plus. Mocno na plus wypada śniadanie, zróżnicowane i smaczne - każdy znajdzie coś dla siebie.”

• „Sympatyczna obsługa, czysto, duże pokoje.”

• Bamberg Inn Ocena: 7,9

„Lokum do skorzystania w trakcie podróży. Dostęp do pokoju samoobsługowy - okazał się bezproblemowy. Śniadanie obfite i różnorodne. Polecam !”

• „łóżko ok, nie korzystaliśmy z posiłków”

• „Trzy dni , ta sama mortadela, średnia szynka i jajka na twardo. Takie śniadanie to w Polsce się je w hotelu **”

• „Świetna lokalizacja .Duza , nowoczesna i czysta łazienka. Życzliwy i pomocny personel , nie było problemu z wymiana pokoju na inny , który znajdował się na wyższym pietrze .”

• „Bardzo miły i profesjonalny personel starający się spełnić wszelkie prośby, łatwo dostępny basen, blisko dworca głównego na którym są dostępne sklepy, kawiarnie itp.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Castle Route

na podstawie 24 204 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com