Katalonia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Cerverí Ocena: 9,2

„Wspaniała lokalizacja w uroczej dzielnicy :) Bardzo miły i przyjazny personel, polecam bardzo!”

• H2 Sant Cugat Ocena: 10,0

„Uśmiechnięty personel. Miło i przyjemnie. Polecam.”

• Hotel California Ocena: 8,0

„lokalizacja”

• Hotel Market Ocena: 8,8

„Rewelacyjna lokalizacja. Hotel bardzo ciekawy architektonicznie, miał swój klimat :-) Restauracja bardzo dobra do której przychodziło wielu miejscowych. Gorąco polecam na pobyt w Barcelonie.”

• Galeón Ocena: 9,6

„Świetne śniadania, aczkolwiek dało się, niestety, zauważyć brak naturalnego soku z pomarańczy (2 lata temu jeszcze był). Poza tym, jak zwykle, uprzejmy i uczynny personel. Innych "ochów" i "achów" nie wymienię, bo nie chciałbym mieć problemów z rezerwacją...”

• Hotel Comodoro Ocena: 9,2

„Sympatyczna, pomocna obsługa. Czysto.”

• Hotel Helios Lloret Ocena: 10,0

„Był to mój kolejny pobyt w tym hotelu. Pokój , w którym mieszkałam był wyremontowany i wygodny. Szkoda tylko, że nie było w nim kocyków. Ogólnie hotel polecam i pewnie jeszcze wiele razy będę tu wracać.”

• Room Mate Pau Ocena: 9,6

„Blisko centrum, cicho - dźwiękoszczelność.”

• „Dobra lokalizacja, duży pokój, dobrze działające wi-fi, przyzwoity Internet.”

• „Znakomita lokalizacja w sercu Barcelony , Pyszna kawka i ciasteczka w bistro. Super regeneracja i odnowa ciała i duszy , basen i fitness na bardzo wysokim poziomie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Katalonia

na podstawie 1 625 308 Opinii o Hotelach na Booking.com