Cavalese Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Pensione Serenetta Ocena: 9,6

„Lokalizacja,sniadanie,personal,swietna piza w miasteczku.Bezproblemowy pobyt z psem.”

• Albergo Pineta Ocena: 8,3

„Piękna lokalizacja, na uboczu, ale blisko głównej drogi. Pokoje ładne, czysto i schludnie. Pizza godna polecenia. Śniadanie smaczne. Przy szlaku turystycznym na zboczach Alpe Cermis. Obok park linowy i piękna kapliczka w jamie skalnej. ”

• Hotel San Valier Ocena: 7,1

„Lokalizacja i obsługa bardzo miła ”

• Hotel Canada Ocena: 7,5

„Klimat polozenie ”

• Hotel La Roccia Ocena: 7,5

„Bardzo dobre śniadania”

• Albergo Antico Ocena: 9,6

„Rewelacyjny hotel w tej cenie, personel przemiły, symatyczni ludzie, rodzinna atmosfera, lokalizacja hotelu super, bardzo blisko do alpe Lusia oraz Preddazzo a także do innych miast/miejsc :-) w pokojach czysto, śniadania wystarczające, kolacje jedliśmy 2 razy, gdyż chcieliśmy włoskich specjałów spróbować w miescie, ale było smacznie”

• „Bardzo dobre im obfite posiłki, w butach narciarskich na stok”

• „Posiłki zaskoczyły mnie jakością podania i smakiem. Również dbałość o łazienkę, ręczniki oraz kosmetyki do mycia przewyższyły moje oczekiwania. Strefa wellness (sauny, basen, jacuzzi, strefa relaksu) wliczone w cenę pobytu!”

• Hotel Latemar Ocena: 10,0

„Wszystko ok cicho i spokojnie jedzenie ok”

• Hotel Latemar Ocena: 9,6

„Doskonała baza wypadowa do wyjazdów w Dolomity i nad jezioro Garda. Lokalizacja w cichej okolicy. Hotel posiada trzytorowy basen kryty długości ok. 15 m, fajny pokój relaksacyjny oraz grotę solną (a to już niestety za opłatą dodatkową). Jest też zamykany garaż dla motocykli (w cenie hotelu). Obsługa bardzo miła, choć zdarzył się w barze starszy Pan, któremu nie chciało się myć po nas szklanek i dostaliśmy plastikowe kubki. Otoczenie obiektu zadbane (dużo kwiatów, ładna trawa). W ogrodzie można poleżeć na leżakach, a w altankach spędzić miły wieczór z przyjaciółmi. O północy Hotel jest zamykany i lepiej przyjechać wcześniej. Dobre śniadanie.”

9 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Cavalese

na podstawie 1 164 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com