Cebu Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Blue Garden Resort Ocena: 4,6

„Mika obsługa w recepcji”

• „Wszedzie blisko ,warto zarezerwowac wycieczke na virgin island I odwiedzic ogtong cave. pensjonat jak to mowia z braku laku 😉”

• „all”

• D downhill'Place Ocena: 6,7

„Blisko do rekinów wielorybich.”

• Bayfront Hotel Cebu Ocena: 7,9

„Śniadanie pyszne, zróżnicowane, możliwość siedzenia na zewnątrz. Łóżka wygodne, duże. Świetna lokalizacja, blisko dworca autobusowego ( którym można dojechać do portu- prom na Bohol oraz na lotnisko za 25pesos/ os) oraz dużego centrum handlowego SM, w którym można kupić dosłownie wszystko.”

• „rezerwowałem pokój z taksówki w drodze z lotniska do obiektu, po przybyciu po około 20 minutach od rezerwacji wszystko było już gotowe na mój przyjezd, personel bardzo miły i profesjonalny, pokój czysty.”

• „przyjemny kameralny hotel z dostępem do wody”

• „W hotelu możliwość wynajmu sprzętu do snurkowanie za bardzo małe pieniądze Piękny widok, fajny basen Hotel na uboczu teoretycznie bez plazy ( bo nigdzie w sąsiedztwie nie ma plaz ) Pare metrów od brzegu piękna rafa która rekompensuje wszystko Kto lubi snurkowac to jest miejsce dla niego Restauracja całkiem dobra”

• Toyoko Inn Cebu Ocena: 8,8

„Dobra miejscówka blisko lotniska”

• „Co bardzo nas zaskoczyło, to przemiły personel który był zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy! Co więcej jedzenie w restauracji IBIZA było wyśmienite! Polecamy skorzystać z atrakcji zapewnionych przez hotel jak np. chocolate hour, codziennie o 15 w holu :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Cebu