Central Anatolia Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Goreme House Ocena: 7,9

„Lokalizacja, taras z super widokiem, na którym można było zjeść śniadanie ”

• Bedrock Cave Hotel Ocena: 10,0

„Hotel oddaje cały klimat miasteczka. Piękny widok z tarasu. Bardzo miła obsługa. Chętnie wróciłbym do niego jeszcze raz. ”

• „Profesjonalna obsługa. Piękny widok z tarasu, możliwość oglądania balonów nad miastem. Śniadania podane w wyjątkowy sposób. Miejsce warte polecenia. ”

• Nar Cave House Ocena: 10,0

„Super miejsce, bardzo pomocni właściciele. Bardzo polecam.”

• Kookaburra Pension Ocena: 9,6

„Hotel spelnil moje oczekiwania,bylo dokładnie tak jak w opisie na stronie Booking.com. Jestem bardzo zadowolona, cudowne widoki,bardzo pomocny wlasciciel.”

• „Hotel położony w atrakcyjnym miejscu w zabytkowej dzielnicy, wszystkie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Miły, uczynny personel.”

• Göreme Art Stone Ocena: 8,3

„Parking dla gości hotelu.”

• Hich Hotel Konya Ocena: 9,6

„Piękne jasne przestronne pokoje. Bardzo czysto. Królewskie śniadanie. Bardzo ładny ogród do posiedzenia wieczorem.”

• Holiday Cave Hotel Ocena: 9,5

„Cudowny widok z pokoju, balkon z bujanym fotelem, smaczne i obfite sniadania oraz obiadokolacje, super lokalizacja przy cichej uliczce ale blisko centrum, hotel posiada basen co jest dodatkowym atutem. Wlasciwie wszystko podobalo mi sie w tym hotelu.”

• Sc Inn Hotel Ankara Ocena: 9,6

„nowoczesny hotel, bardzo ladny, pieknie oswietlony pokoj , nowoczesna i przestronna lazienka, wygodne lozko, hotel atrakcyjnie polozeny przy cichej ulicy ale blisko centrum , mily i pomocny personel. Hotel spelnil moje oczekiwania i moge szczerze go polecic.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Central Anatolia Region

na podstawie 14 608 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com