Central Anatolia Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Goreme House Ocena: 7,9

„Lokalizacja, taras z super widokiem, na którym można było zjeść śniadanie ”

• „Profesjonalna obsługa. Piękny widok z tarasu, możliwość oglądania balonów nad miastem. Śniadania podane w wyjątkowy sposób. Miejsce warte polecenia. ”

• „Pokój rodzinny w jaskini super dużo miejsca .Śniadania bardzo dobre szwedzki stół podawane na tarasie na górze skąd widok na miasteczko . Blisko centrum miasteczka. Polecam ”

• Peracity Hotel Ocena: 6,2

„Pokój całkiem czysty (nie licząc grzyba na suficie, którym oczywiście na zdjęciach pokoju się nie pochwalono), lokalizacja dosyć dogodna komunikacyjnie. Ogólnie za tę cenę trudno było oczekiwać więcej.”

• Nar Cave House Ocena: 10,0

„Super miejsce, bardzo pomocni właściciele. Bardzo polecam.”

• Kookaburra Pension Ocena: 9,6

„Hotel spelnil moje oczekiwania,bylo dokładnie tak jak w opisie na stronie Booking.com. Jestem bardzo zadowolona, cudowne widoki,bardzo pomocny wlasciciel.”

• Holiday Cave Hotel Ocena: 9,6

„Czyste i przestronne pokoje z klimatyzacją. Wielka łazienka z prysznicem i wanna z jaccuzi . Smaczne i urozmaicone śniadania. Basen jest ekstra. Personel bardzo miły i pomocny.”

• „Hotel położony w atrakcyjnym miejscu w zabytkowej dzielnicy, wszystkie atrakcje na wyciągnięcie ręki. Miły, uczynny personel.”

• Göreme Art Stone Ocena: 8,3

„Parking dla gości hotelu.”

• Hich Hotel Konya Ocena: 9,6

„Piękne jasne przestronne pokoje. Bardzo czysto. Królewskie śniadanie. Bardzo ładny ogród do posiedzenia wieczorem.”

16 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Anatolia Region

na podstawie 2 084 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com