Central Crete Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Antigoni Оцінка за відгуками: 10

“Ми відпочивали у цьому готелі з дочкою. Марія, дуже приємна, уважна господиня готелю. Зустріла нас, поселила дуже швидко. Завжди була на зв'язку і готова була допомогти. За її рекомендацією насолодилися обідом у чудовому ресторані Όναρ, допомогла роздрукувати квитки, вирішити питання щодо забутих у готелі речей, за що ми їй дуже вдячні. Наш номер був з 2 кімнат, чистий, затишний. У номері є все необхідне, у кожній кімнаті є кондиціонер. Душова кабіна і балкон невеликі, але ви можете збільшити балкон за рахунок номера, відкривши двері на балкон і насолоджуватися прекрасним видом на море. Готель знаходиться в тихому місці. Пляжі (оснащені шезлонгами, парасольками), таверни та порт поруч. Якщо ви вибрали це невелике красиве містечко для відпочинку, то повинні бути готові до підйомів і спусків, оскільки воно розташоване на схилі гори. Якщо у вас є авто, це не проблема. Біля готелю є власна стоянка. Зовсім поряд 2 супермаркети з усім необхідним. Нам дуже сподобався відпочинок, повернемося на Кріт ще.“

• Private Rooms with a Beautiful Veranda Оцінка за відгуками: 5

“самостійне заселення, в номері є холодильник, на поверсі є кулер з водою, ще якісь речі для сніданку,але ми туди не торкались, бо брудно, близько до зупинки, поруч є пекарня, яка працювала о 7:30“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Central Crete

на основі 9 266 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com