Kreta Środkowa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Petra Hotel Ocena: 8,3

„Nowocześnie urządzany spory pokój, duża łazienka i balkon. ”

• Porto Plazza Hotel Ocena: 8,0

„Bardzo miły personel, dobra lokalizacja, pomimo powtarzalnego jedzenia - bardzo smaczne.”

• „Wszystko ”

• Yannis Residence Ocena: 10,0

„Piękna lokalizacja z widokiem na morze i góry. Właściciel to bardzo miły i sympatyczny młody człowiek. Na koniec pobytu dostaliśmy pyszną oliwę z oliwek. Jeśli ktoś szuka apartamentu w tej okolicy, to bardzo polecam to mieszkanie.”

• Faros Beach Ocena: 9,2

„Korzystaliśmy z pokoju klasy economy, okna pokoju wychodziły na korytarz, oprócz tego było jedno małe okienko które się nie otwierało. Nie bylismy tam jednak aby siedzieć w pokoju ale żeby zwiedzać :) lokalizacja hotelu jest GENIALNA!!! przy samym porcie o ile nie w porcie Weneckim. Do latarni jest 2 minuty na piechotę, zaraz za rogiem jest cała mas restauracji. My byliśmy w Tawernie Knossos która polecamy choć była dość droga. Brak widoku z okna pokoju rekompensuje możliwość wyjścia na ogródek który znajdował się na dachu, skąd świetnie widać cała okolice. Widok cudowny zwłaszcza nocą, kiedy światło latarni odbija się w wodzie. Polecamy :) ”

• „Miła obsługa która pomagała jak trzeba było dwaj bracia na 6 z plusem i wogole ok cicho spokój czysto i niczego nie brakowało kuchnia do samobsugi fajna czyste toalety . dobry prysznic nie mam żadnych uwag..”

• Achillion Palace Ocena: 10,0

„Hotel nie jest już nowy, ale bardzo bardzo czysty i zadbany. Lokalizacja fantastyczna - z jednej strony stare miasto po którym można spacerować godzinami, z drugiej plaża i port. Obsługa przemiła i pomocna na każdym kroku. Śniadania smaczne że świeżych lokalnych produktów. Retimno jest super bazą na wyjazdy do okolicznych wiosek gdzie widać prawdziwe życie Kretan.”

• „Super apartament, w pełni wyposażony, podstawowe potrzebne produkty: kawa, herbata, cukier, woda do użycia. Jest gdzie zaparkować samochód. Świetny na krótki pobyt.”

• Gouves Bay Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa i bardzo przyjemny hotel tuż przy plaży!”

• Adamakis Hotel Ocena: 8,3

„Dobra lokalizacja, niby blisko głównej ulicy ,ale jednak dość daleko żeby był spokój i cisza .Dobra baza wypadowa do zwiedzania wschodniej części wyspy.Hotel ma swoje lata ale jest czysto ,a pokoje sprzatane są codziennie.Bardzo przyjazny personel zawsze uczynni i pomocni!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kreta Środkowa

na podstawie 72 356 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com