Central Russia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Smolenskhotel Ocena: 7,1

„Lokalizacja”

• Boutique Art Hotel Ocena: 10,0

„Doskonały hotel oraz personel ! ”

• Hotel SandS of Time Ocena: 10,0

„Świetny hotel, czysto, świetna obsługa, pyszne jedzenie. Podróżowaliśmy w 4 motocykle, miejsce bezpieczne, łatwy dojazd z głównych kierunków ”

• „Bardzo dobra lokalizacja dla osób odwiedzajacych cmentarz polskich oficerów w Katyniu.”

• Hotel Miloslavskiy Ocena: 10,0

„Dobra lokalizacja (cisza, spokój), blisko pięknie położonego monastyru, smaczne śniadanie”

• „Hostel wart polecenia w czasie podróży turystycznej”

• Hostel Like Ocena: 9,2

„hostel wart polecenia w czasie krótkiej podróży turystycznej”

• Kalinin Hostel Ocena: 9,6

„Doskonała lokalizacja do zwiedzania miasta podczas krótkiego pobytu turystycznego. W pełni zasługuje na polecenie”

• Hotel Old Town Ocena: 10,0

„Wyjątkowy hotel. Super standard i dobra cena. Bardzo miła obsługa zarówno w recepcji, jak i w restauracji. POLECAM !!!!!!!!”

• Noviy Otel Ocena: 10,0

„Bardzo pomocny personel, zarówno pani na recepcji jak i obsługa restauracji. Bardzo fajne podejście - jest niski sezon, były wolne pokoje, więc dostałem lepszy pokój w tej samej, niskiej cenie. Smaczne jedzenie w restauracji, wybór też w sam raz - nie za mało i nie za dużo. W pokoju barek z dobrym piwem, orzeszkami, czipsami, soczkiem i colą. Lokalizacja idealna - dojazd z M-1, jak na warunki Rosji i Smoleńska jest dobry, nie jest też zbyt blisko i odgłosów trasy nie słychać, dzielnica jest niezamieszkała, więc nie ma dresiarzy :D Zdecydowanie mój wybór #1 w Smoleńsku na przyszłość :) Blisko jest miejsce katastrofy 10 IV 2010 - jako ciekawostkę podam iż personel hotelu pomagał ratownikom po wypadku, później zaś w hotelu tym gościły różne oficjalne delegacje polskie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Russia

na podstawie 28 838 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com