Środkowa Szkocja Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękne widoki, kontakt z naturą, mnóstwo miejsca do spacerów i aktywności fizycznej zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wystarczy tylko przesiąść, rozejrzeć się dookoła i wszystkie troski i zmartwienia ustępują przepięknym krajobrazom. Szczerze polecam, ja ze swoją rodziną na pewno wrócę tam jeszcze. ”

• „Świetna lokalizacja w centrum i na starym mieście w połowie drogi między nowym miastem a zamkiem. B. Ładna adaptacja szkoły z połowy XIX wieku na prestiżowy hotel.”

• Helix Hotel Ocena: 8,3

„Mila i ciepła atmosfera. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna. Dobre śniadania, porcje tak duże ze nie sposób ich zjeść. Dogodna lokalizacja do zwiedzania atrakcji w tym rejonie. ”

• Muthu Royal Hotel Ocena: 9,6

„Lokalizacja Cisza i spokój Pokoje bardzo czyste ”

• Airth Castle Hotel Ocena: 3,3

„Ładny basen to jedyny pozytyw, ale szlafroki to już marzenie, niedostępne. No, jeszcze przestronne pokoje, ale ich standard już nie. Są po prostu zaniedbane.”

• „Snadania pyszne.Pokoje bardzo czyste.Obsluga mila.”

• Luib Hotel Ocena: 9,6

„Fantastyczne, klimatyczne miejsce.”

• Paris House Ocena: 10,0

„Piękny przestronny, dwupiętrowy apartament, dwie sypialnie z wygodnymi łóżkami, piękna kuchnia z bardzo dobry wyposażeniem, wygodny salon. Polecam bardzo! :)”

• Golden Lion Hotel Ocena: 5,8

„Położenie hotelu znakomite. Blisko zamku i stacji kolejowej ( szybkie pociągi do Glasgow ).”

• „Położenie hotelu, miła obsługa i jego klimat.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Środkowa Szkocja

na podstawie 19 432 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com