Central Serbia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Parliament Ocena: 8,8

„Lokalizacja Personel Parking ”

• „Gospodarze bardzo mili. Motory zaparkowane pod domem i bezpieczne. Widoki za oknem na góry i rzekę.”

• „Bardzo dobre śniadania, duży parking przed hotelem. Pokoje są komfortowe, jest klimatyzacja i telewizor. Gdyby nie łazienka to byłbym bardzo zadowolony. Polecam również restaurację obok hotelu bo mają fantastyczne jedzenie”

• Motel Stara Vrba Ocena: 10,0

„Jedzenie wyśmienite, zadziwiło nas niesamowicie. Nie spodziewaliśmy się takiej kuchni. Pyszne wino białe w restauracji.”

• Cricket 2 Hostel Ocena: 10,0

„Pomimo i tak bardzo wczesnej dopuszczalnej godziny przybycia, gospodarze na naszą prośbę przygotowali pokój jeszcze wcześniej. Pokój duży, we wspólnej kuchni wszystkie podstawowe sprzęty, łazienka przestronna, wszędzie czysto i bardzo schludnie, gospodarz daje mapkę i poleca gdzie warto pójść (i żeby coś zobaczyć i żeby coś dobrego zjeść), dobre WiFi. Bardzo dobra lokalizacja, a w razie podróży po całym mieście pod ręką też przystanek tramwajowy. Same plusy.”

• Hostel Yolostel Ocena: 6,7

„Po wymeldowaniu zaproponowano nam bezpłatne przechowanie bagażu. Bardzo ładny, przestronny dwuosobowy pokój. Personel opowiedział o atrakcjach miasta, dał mapy. Świetna lokalizacja! Bliskość atrakcji, piekarni, sklepu spożywczego, galerii handlowej czy restauracji.”

• „Bez zarzutu. Świetnie wyposażony apartament z kuchnią (płyta indukcyjna, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, naczynia), doskonałe łóżko z wygodnym materacem. Łazienka OK, b. czysto. Park Narodowy Kopaonik proponuje wycieczki 4-5 godzinne z przewodnikiem w ciekawe miejsca, codziennie gdzie indziej (154 dinary = 6 zł). Zbiórka o 10 przy budynku dyrekcji parku.”

• Tash Inn Hostel Ocena: 3,3

„Nic”

• Vila Stankovic Ocena: 5,0

„Nie znaleźliśmy obiektu. Gospodarz nie odbierał telefonu. Musieliśmy na miejscu szukać innego noclegu.”

• MARK Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo elegancki, nowoczesny Hotel, rozmaite śniadanie, bardzo czyste i przyjemne pokoje. Mimo, że centrum to nie słychac ulicy. Świetne miejsce polecam !!!”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Central Serbia