Central Serbia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój w dobrym standardzie, czysto, cicho i przyjemnie. Udanej w miarę nowy, w dobrym standardzie. Personel miły ale problem z angielskim...”

• Life Design Hotel Ocena: 7,9

„Lokalizacja super, niedaleko hotelu Moskwa, parking strzeżony, śniadanie obfite. W hotelu jest SPA, jednak nie mieliśmy czasu skorzystać ”

• Garni Hotel Nevski Ocena: 9,6

„Hotel jak hotel: miła obsługa, fajny pokój, garaż, pyszne śniadanie.”

• „Bardzo dobre śniadania, duży parking przed hotelem. Pokoje są komfortowe, jest klimatyzacja i telewizor. Gdyby nie łazienka to byłbym bardzo zadowolony. Polecam również restaurację obok hotelu bo mają fantastyczne jedzenie”

• „Lokalizacja świetna . Pani w recepcji bardzo uprzejma i pomocna . Mimo braku parkingu hotel zapłacił za postój na parkingu miejskim.”

• MARK Hotel Ocena: 7,9

„Miły, uczynny personel. Smaczne śniadania.”

• Eco Hostel Republik Ocena: 9,6

„Świetna ekipa wolontariuszy zawiadująca obiektem. Oryginalny wystrój, fajne łóżka. Czysto i bardzo miło. Obowiązkowy poczęstunek rakiją na dzień dobry”

• „Perfekcyjna lokalizacja - w samym sercu Belgradu, Po wyjściu z hotelu od razu wpadasz w klimat miasta, Mimo lokalizacji (w samym centrum) hotel cichy i spokojny, Pokoje czyste i pachnące, Obsługa miła i bardzo pomocna, Super śniadanie , wybór z karty,”

• Motel Stara Vrba Ocena: 10,0

„Jedzenie wyśmienite, zadziwiło nas niesamowicie. Nie spodziewaliśmy się takiej kuchni. Pyszne wino białe w restauracji.”

• Cricket 2 Hostel Ocena: 10,0

„Pomimo i tak bardzo wczesnej dopuszczalnej godziny przybycia, gospodarze na naszą prośbę przygotowali pokój jeszcze wcześniej. Pokój duży, we wspólnej kuchni wszystkie podstawowe sprzęty, łazienka przestronna, wszędzie czysto i bardzo schludnie, gospodarz daje mapkę i poleca gdzie warto pójść (i żeby coś zobaczyć i żeby coś dobrego zjeść), dobre WiFi. Bardzo dobra lokalizacja, a w razie podróży po całym mieście pod ręką też przystanek tramwajowy. Same plusy.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Serbia

na podstawie 68 840 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com