2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Central Serbia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Romansa Ocena: 10

„Bardzo miły i pomocny Pan właściciel, wszystko na duży plus”

• „W centrum Blisko dworca Dobry kontakt z właścicielem”

• Golemi kamik Pirot Ocena: 10

„Piękne miejscem, bardzo mili i przyjaźnie nastawieni właściciele. Bezpiecznie.”

• Emili Apartman Ocena: 9

„Wszystko było OK.”

• „Nocleg w apartamencie Dora zarezerwowaliśmy spontanicznie, w drodze do Ochrydy, na dwie godziny przed przyjazdem. Obiekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a nasza późna rezerwacja nie była dla gospodarzy żadnym problemem. Na miejscu czekało na nas przestronne, czyste, zadbane i doskonale wyposażone mieszkanie, urządzone na piętrze dużego domu jednorodzinnego, a na naszego pieska czekała woda i miska pełna chrupek. Przy domu, za bramą, na prywatnym terenie, znajduje się bezpieczny parking. Gorąco polecamy to miejsce, zarówno na krótki odpoczynek w podróży, jak i na dłuższy pobyt.”

• Apartmani Nika Ocena: 8

„Fajni ludzie. Spokój.”

• Magenta Zvezdara Ocena: 10

„Bardzo czysto, pachnie nowością, piękna sofa Zmywarka, pralka (kostki do zmywarki, proszek do prania), sterowanie temperaturą mieszkania (grzejniki bardzo dobrze działają, jest też klimatyzacja, ale nie korzystaliśmy ze względu na porę roku) Dwa balkony, bardzo dużo przestrzeni (2 sypialnie, osobny salon i osobna kuchnia z jadalnią) Garaż (w Belgradzie jest bardzo ciężko zaparkować przy ulicy) Bardzo pomocny host - odpowiadał bardzo szybko i sprawnie na wszystkie pytania, polecał nam miejsca Zameldowanie przy pomocą skrzynki z kodem (łatwo i szybko - czytelne instrukcje) Blisko na przystanek, dobrze skomunikowana część miasta, spokojna okolica, kilka sklepów i restauracji w pobliżu (host polecił nam aplikację do kupowania biletów, bardzo się opłaca) Można gotować w mieszkaniu (przybory kuchenne, kawa, herbata etc) Winda”

• Stara kuća Ocena: 10

„Bardzo przestronny apartament z aneksem kuchennym a także prawdziwym kominkiem.Osobno sypialnia.Wyposażony we wszystko co potrzebne. Właścicielka przesympatyczna kobietka. Bardzo pomocna. Mieliśmy na przyjazd napalone w kominku i bardzo cieplutko( byliśmy w kwietniu). Gorąco polecam jeśli ktoś będzie w okolicy.”

• „Właściciel bardzo pomocny!! Nawet filmiki dostaliśmy na temat tego jak dostać się do kluczy i jak działa ogrzewanie”

• „Obiekt położony niemal w sercu miasta. Niedaleko znajduje się główny deptak oraz Zamek i pomnik Pobednika. Najlepiej tu dojechać z lotniska autobusem nr 72 wysiadając na przystanku Brankov most. I dalej, ulicami Pop-Lukina i Topličin venac, kierować się na park Vojvode Vuka. Dalej jest już prosto – wystarczy odnaleźć róg ulic: Cara Lazara/Uskočka – wejście pod adresem Uskočka 8 w okolicach restauracji TATA. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym. Całość jest utrzymana w stylu nowoczesnym. Kompleks jest czysty, przestronny, pełen obrazów i współczesnego wzornictwa. Sam apartament wyposażono i zaaranżowano w sposób estetyczny nie zapominając o komforcie. Dodatkowym atutem jest przestronna kuchnia połączona z salonem oraz gigantyczna łazienka. Okolica oferuje wiele sklepów i sklepików, są tu księgarnie, restauracje, kawiarnie; niedaleko jest także informacja turystyczna oraz liczne muzea. Przy parku Vojvode Vuka jest także kiosk, w którym można kupić bilet na komunikację miejską (najlepsza opcja to bilet całodzienny). Zalety: Doskonałe WiFi, łatwe zameldowanie oraz wymeldowanie, wsparcie ze strony personelu, możliwość wydrukowania kart pokładowych itp. Wsparcie ze strony obiektu.”