Central Switzerland Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpenblick Ocena: 4,6

„Miejsce ”

• „Bardzo miła obsługa, posiłki w restauracji bardzo smaczne, hotel położony w uroczym miejscu z pięknym widokiem, bardzo polecam.”

• Seehof Hotel Du Lac Ocena: 9,6

„Miły i profesjonalny personel. Doskonała kawa z ekspresu podawana do śniadania (na życzenie Klienta). Czyste i wygodne pokoje. Klimat i urok małego szwajcarskiego hotelu z tradycjami. Piękne położenie budynku nad brzegiem jeziora - polecam pokój z widokiem na jezioro (super).”

• „Personel profesjonalmy. Widok z okien hotelu fantastyczny”

• Hotel Alpha Ocena: 10,0

„Pokoje urządzone skromnie, ale nowocześnie i wygodne, Łazienka na korytarzu, ale b. wygodne kabiny prysznicowe i nie sprawiało to kłopotu. Śniadanie poprawne i b. urozmaicone. Polecam.”

• „Posiłki O.K.”

• Gasthaus Klösterli Ocena: 4,2

„Tylko dobra lokalizacja - dla tych co zamierzają zwiedzić Lucernę, a nie chcą wjeżdżać do niej samochodem. Z hotelu do dworca 200 m, częste pociągi dojeżdżające w ciągu 10 minut do ścisłego centrum Lucerny ”

• Bellpark Hostel Ocena: 7,1

„Lokalizacja i obsluga”

• Hotel Garni Hostatt Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja -ok.2.5 km od kolejki na Titlis i stosunek jakość-cena,szybkie wi-fi. Pomocny personel,otrzymaliśmy kartę rabatową na lokalne atrakcje. Śniadanie urozmaicone,można zrobić sobie kawę/herbatę o każdej porze. Zadaszony darmowy parking tuż przy budynku. Jak na Szwajcarskie warunki bardzo dobry wybór.”

• „Powitalny drink, bardzo dobre śniadanie, bardz sympatyczna obsługa. Dla dzieci świetne atrakcje. Czysto. Niska cena.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Central Switzerland