Central Switzerland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość głównej ulicy :-) czyli świetna lokalizacja. Sympatyczna obsługa, czyściutko, miły pub z fajnym ogródkiem.”

• „Doskonała lokalizacja hotelu, spacerując można zwiedzać ciekawe miejsca i zabytki, dodatkowo otrzymaliśmy bezpłatny karnet na przejazdy środkami państwowej komunikacji w mieście ważny na cały okres pobytu. ”

• „Lokalizacja obiektu jest świetna! Wszędzie było blisko i można było dojść na nogach bez używania komunikacji miejskiej, aczkolwiek bilety są w cenie hostelu :) po zameldowaniu dostaje się bilet i można jeździć za darmo!”

• „Hotel trzyma poziom, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że szwajcarska jakość to to nie jest. Dobra (trochę za droga) hotelowa restauracja oraz znacznie gorsza hotelowa pizzeria położone są nad jeziorem.”

• „Lokalizacja i czystość.”

• Hotel Engel Ocena: 10,0

„śniadanie dobre. Szczególnie jajka na miękko Słabe sery i wędliny.”

• „Bardzo miła obsługa, posiłki w restauracji bardzo smaczne, hotel położony w uroczym miejscu z pięknym widokiem, bardzo polecam.”

• Seehof Hotel Du Lac Ocena: 9,6

„Miły i profesjonalny personel. Doskonała kawa z ekspresu podawana do śniadania (na życzenie Klienta). Czyste i wygodne pokoje. Klimat i urok małego szwajcarskiego hotelu z tradycjami. Piękne położenie budynku nad brzegiem jeziora - polecam pokój z widokiem na jezioro (super).”

• „Personel profesjonalmy. Widok z okien hotelu fantastyczny”

• Hotel Alpha Ocena: 10,0

„Pokoje urządzone skromnie, ale nowocześnie i wygodne, Łazienka na korytarzu, ale b. wygodne kabiny prysznicowe i nie sprawiało to kłopotu. Śniadanie poprawne i b. urozmaicone. Polecam.”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Central Switzerland

na podstawie 5 430 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com